Alpacked LLC

21 відгук

Вже тривалий час я працюю з командою Alpacked, і справжнім відкриттям для мене стало те, що можна працювати ефективно, працюючи на ремоуті.
Тут, в Alpacked, кожен день — це як міні-подорож, де відчуваєш себе частиною чогось більшого. Незалежно від того, на якому рівні ти працюєш, тут кожен дійсно цінується. І навіть якщо ти просто починаєш, твої ідеї також враховуються.
Тут не лише вітають зі зворотнім фідбеком, але й активно його шукають, аби кожному було комфортно та цікаво.
Звісно, я рекомендую Alpacked кожному, хто шукає не лише роботу, але й друзів і команду, де можна відчути себе як вдома.

Підтримали: Anna Kuraieva

Марічко, дякуємо за твій фідбек!
Ми дуже раді нашій успішній колаборації і класно що, навіть не поруч, ми готові показувати крутий результат разом, працювати над покращенням процесів та втілювати різноманітні ідеї для досягнення загальних цілей.
Впевнена, наша співпраця принесе багато цікавого та грандіозного!

Пройшло трошки більше ніж три місяці з тієї пори, коли я познайомився з компанією Alpacked. Чудовий час першого спілкування з HR-ом, оформлення документів, знайомства з командою та першим проєктом і ось непомітно підійшов до кінця випробувальний термін. Хочу поділитись своїми враженнями від співпраці з цією чудовою компанією.
Дуже класна атмосфера та спілкування з усіма співробітниками, наче невеличка сім’я, яка готова прийняти до своїх обіймів кожного. Офіс зручний, у самому серці Києва, де вас з радістю нагодують шоколапками та смачною кавусею :)
Постійні активності, як офлайн, так і онлайн, де можна розслабитися і поспілкуватись з командою на будь-які теми, пограти в настільний теніс або зачіллитись на диванчику під якесь кіно.
По робочім моментам теж все дуже круто, компанія організовує персональний план розвитку в додаток до цікавих задач на реальних проєктах, де можна прокачатись до суперспеціаліста.
Дуже рекомендую усім-усім, від джуніорів до сеньйорів-помідорів працювати у компанії і я радий співпрацювати з такою крутезною компанією.

Вова, дякую за такі приємні слова! Такі фідбеки для нас, то найбільша мотивація створювати ще більше комфортних процесів в компанії.
Вітаємо тебе з успішним завершенням випробувального терміну і точно знаємо, що наша співпраця буде нереально крутою та продуктивною:)

Я хотів би поділитись своїми оновленими враженнями про компанію Alpacked після успішного завершення випробувального терміну. Радує те, що всі мої очікування та враження про компанію підтвердились на 100%, і я є дуже задоволений, що обрав саме цю компанію.

Під час роботи в Alpacked, я відчував тільки відкритість та готовність команди допомогти мені у моєму професійному розвитку. Під час випробувального терміну у мене був ментор, який допомагав з моїм PDP. Від свого ментора я отримував тільки корисні поради та підтримку і як результат я отримав позитивний фідбек після випробувального терміну.

Крім того, я не можу не згадати про приємну атмосферу, яка панує в компанії. Весь колектив дружелюбний, доброзичливий і допоможе у будь-який час. Також, компанія забезпечує різноманітні плюшки, комфортний офіс, смачну каву та смаколики, що робить робочу атмосферу ще приємнішою. З боку компанії є завжди класні ініціативи, такі як вечір кіно, настільні ігри, онлайн ігри, похід в бари, та різні прикольні активності.

Я дуже вдячний команді Alpacked за надану можливість працювати в такій чудовій компанії. Я рекомендую Alpacked для всіх, хто шукає можливості для розширення своїх знань і отримання цікавого досвіду у сфері DevOps.

Влад, ми дуже щасливі, що твої очікування справдились)
Дякую тобі, твоя робота важлива для нас!

Я працюю в компанії вже пів року і хотів би поділитися своїми враженнями. Якщо коротко — я повністю задоволений)
Перш за все, хотілось би відмітити колектив. Дуже крутий та дружній вайб, від локальних мемів та жартів іноді важко зупинити свій сміх)) Завдяки такій атмосфері в колективі хочеться проводити позаробочий час разом, що ми і робимо, власне)) Тусовки в офісі, тимбілдинги, кіновечори, онлайн ігри, походи в бари — це не рідкість для Альпакд.
Якщо казати про роботу — то підходи, які використовуються в компанії реально допомагають розвиватись і ставати професіоналом свої справи, швидше досягати успіхів та показувати класний результат. Мінімум обмежень, максимум зацікавленості. Дуже подобається, що кожен може висловлювати свою думку щодо робочих питань і не тільки, генерувати різні ідеї та пропонувати їх менеджерам.
Загалом, класно, коли в компанії ти не тільки кайфуєш від легкої атмосфери, але й від роботи, яку виконуєш. Цей метч завжди був дуже важливий і необхідний для мене і я радий, що знайшов його саме тут.

Я дуже задоволений процесом рекруту та комунікацією, що я отримав. Компанія проявила великий інтерес до моїх навичок та досвіду, і дала мені чітку інформацію про вакансію та процес рекруту. Крім того, спілкування з представниками компанії було дуже професійним та приємним. Рекомендую

Я працюю в Alpacked вже 3 місяці, і я повинен визнати, що компанія мені подобається. Одним з тих аспектів, які я найбільше ціную, є акцент на постійне навчання та розвиток. Є багато можливостей для вивчення нових технологій та навичок, що дуже позитивно вплинуло на мій особистий та професійний ріст. Регулярно отримую feedback щодо своєї роботи, тому я завжди знаю, як покращити свої навички та маю зрозумілий шлях професійного розвитку.

Команда Alpacked складається з різних людей та має різноманітні навички, але ми здатні працювати безперешкодно разом. Підтримка та співпраця дозволяє нам вчитися один від одного та ділитися знаннями, що робить роботу дуже приємною. Факт того, що я живу не у Києві не заважає мені працювати повністю віддалено, що значно полегшує баланс між роботою та особистим життям.

Також повинен зазначити, що компенсація в Alpacked відповідає актуальному ринку праці, і завжди виплачується вчасно. Це дозволяє мені зосередитися на роботі та не хвилюватися про фінансові питання.

Ще одна річ, яку я ціную в Alpacked, — це те, що компанія є невеликою, тому в ній панує своя атмосфера, люди краще знають один одного і це теж допомагає у різних робочих процесах. Керівництво чудове та дійсно підтримує співробітників, що допомагає створити позитивну робочу культуру.

Загалом, я рекомендую Alpacked як чудове місце для роботи для будь-кого, хто шукає можливостей для навчання та зростання в сприятливому середовищі.

Проходив інтерв’ю на позицію Strong Junior DevOps. Перший етап це виконання тестового, наступний етап це надзвичайно приємне спілкування з HR, і фінальний цікаве технічне інтерв’ю. Після всіх етапів, у мене склалось дуже приємне враження про Alpacked. На мою думку це компанія, яка не тільки забезпечує комфортні умови для роботи, але й створює дружню атмосферу та колектив який тобі завжди допоможе та підтримає. Пройшовши співбесіду, я отримав не тільки корисний досвід(після якого можливо перевірити свої знання), але й відчув, що у цій компанії на кожного чекає постійна підтримка та круті можливості для розвитку. Я впевнений, що для кандидатів, які в пошуку реалізації своїх можливостей в DevOps, Alpacked буде цікавим та продуктивним досвідом!

Працюю в Alpacked декілька місяців і хотів би розписати власні враження про компанію:

— Рекрутинг

Відбір складався з декількох етапів. Спочатку було вхідне тестове завдання, яке я виконав успішно. Завдання було цікавим, а сама таска описана зрозуміло.

Наступним кроком була крута співбесіда з HRом. З перших хвилин я відчував запал, енергію та пристрасть до того чим компанія займається. Тут я більше дізнався про цінності, вектор розвитку і можливості Alpacked. Перше враження про компанію Дарині вдалося справити на відмінно!

Останім етапом була розмова з технічним спеціалістом, після якого став частиною команди. Питання різноманітні і цікаві, процес також сподобався.

— Команда

Особисто для мене найцінніше, що є в будь-якій компанії. Навколо тебе люди, з якими дуже легко працювати, спілкуватись і тустити. Кожен із співробітників крутий спеціаліст, який може поділитись своїм досвідом та завжди готовий допомогти, досить тільки озвучити своє питання.

— Робота

Проекти та компанія зростають і розвиваються стрімко, це не може не тішити. Це дає тобі повну впевненість у завтрашньому дні, навіть не дивлячись на ситуацію у країні. Хотів би ще відмитити, що в Alpacked слухають працівників щодо ініціатив, які стосуються культури компанії та взаємодії співробітників.

Тож підсумовуючи, якщо ви хочете працювати з професіоналами своєї справи, розвиватись та рости разом з компанією — вам в Alpacked.

Мав позитивний досвід спілкування з рекрутером Alpacked. Приділили достатньо уваги, дали фідбек.

Нещодавно проходив інтерв’ю в Alpacked, сподобалося, що процес переходів між етапами інтерв’ю (тестове, HR, технічне) був досить швидким.
Окремо також можу виділити технічну співбесіду, адже на ній були цікаві та практичні питання, що буває далеко не завжди)

Проходячи співбесіду в Alpacked, я вже тоді знав, що залишу позитивний коментар про компанію. Робота рекрутера мені сподобалась, все було чітко, вчасно і на позитиві. Це була одна з перших моїх співбесід на ІТ позицію, тому я великих надій на оффер не плекав, було цікаво спробувати свої сили і отримати фідбек від досвічених спеціалістів.

Технічна співбесіда пройшла не ідеально з моєї сторони, були питання які я не знав, але інтерв’юер чітко про це мені сказав і дав поради, на що звернути увагу. Це було важливо для мене.

Також у виборі роботи були важливі кілька факторів:
— Дружній колектив, де буде можливість спілкуватися і знайомитися з новими, цікавими людьми;
— Можливість розвитку, кар’єрний ріст;
— Умови для комфортної і продуктивної роботи;
Це все можна знайти в Alpacked!

Протягом перших днів роботи у Alpacked я була приємно вражена командою та компанією загалом. За півроку кількість позитивних емоцій лише збільшилась, тож нині я впевнена як у якості послуг, що надає компанія, так і в рівні робочого середовища, яке вона надає своїм працівникам. Я, як і мої колеги, щодня отримуємо можливості для різнопланового росту, навчаємось новому та втілюємо ідеї у життя.

Наполеглива праця співробітників не лише допомагає розвивати бізнес, а й створює культуру компанії, що ґрунтується на довірі, підтримці та взаємодопомозі. Атмосфера в команді сприяє швидкій інтеграції нових працівників у всі робочі процеси. На кожне запитання, що виникає під час введення у справи, завжди є відповідь — тому система компанії виглядає надзвичайно відкритою та прозорою.

Старт у такій команді відкрив для мене нові можливості та прагнення до більшого. Я справді горда бути частиною Alpacked, як і мої колеги. Тож, якщо вам близькі наші цінності і ви шукаєте компанію з неймовірними людьми — не зволікайте. Вірю, що ви не пошкодуєте!

Я работаю в Alpacked всего лишь несколько месяцев, но уже могу с уверенностью порекомендовать компанию специалистам, которые хотят постоянно совершенствовать свои навыки, учить новые технологии и при этом быть в комфортной и дружной команде.
Несмотря на войну в нашей стране и тяжелое время для бизнеса в Украине — основатели компании проявили себя с лучшей стороны. Никто не был уволен, как это происходило в других компаниях, более того, всем была выслана достаточно весомая финансовая помощь. ИМХО, именно такие ситуации показывают настоящее отношение к своим сотрудникам и лучше всего мотивируют.
Что касательно рабочего процесса, то я выделю несколько основных пунктов, которые важны именно мне:
1. Нет бюрократии
2. Тебе всегда помогут. На тебя никогда не посмотрят «косо» если ты чего-то не знаешь или не понимаешь.
3. Полная компенсация за курсы английского
4. Здесь реально крутая атмосфера. Я ее почувствовал еще на интервью. Оно было похоже на беседу с людьми которых я знаю несколько лет и мне не стыдно было говорить что я чего-то не знаю. В компании нет ощущения что над тобой стоит надзиратель. Если у тебя что-то не получается или ты просто завис на какой-то задаче, то к тебе могут придти разве что с предложением помочь, но не с претензией.

РЕКОМЕНДУЮ!

Однозначно одна из лучших, если не самая лучшая атмосфера для развития в области DevOps в Украине. Задачи на проектах интересные и разносторонние. Буст по скиллам за единицу времени неимоверный.
Индивидуальный план развития, куча курсов и литературы для сотрудников которые можно пройти за счет компании. В дополнение к этому крутая культура фидбека, прозрачные процессы и отсутсвие бюрократии это всё про Alpacked!

Про коллектив могу сказать только одно: вам точно не будет скучно с этими ребятами, вам всегда помогут и подскажут, всегда есть о чем поговорить и чем поделиться, вас никогда не оставят наедине с проблемой.
Так же регулярные командные активности(картинг, боулинг, зарубы в приставку и т.д.) и крутые корпоративы способствуют тому, чтобы команда была как единое целое.

Працюю в Alpacked уже більше півроку.

Це моя перша робота, тому я не зможу об’єктивно порівняти її з іншими компаніями. Але зможу поділитися своїми враженнями та тим, як тут відносяться до людей, особливо до тих, хто не має досвіду роботи.

Коли я отримував своє перше тестове завдання я не знав до чого це може дійти. Я був майже не знайомим з тим набором інструментів, які від мене вимагалися. Але не дивлячись на те, що я не закінчив тестове завдання, мене прийняли на співбесіду, а за її результатами — на роботу. Тому, навіть якщо ти без досвіду, дуже важливо намагатися щось робити. У подальшому

У цій компанії на першому місці йде не стільки твій професіоналізм, скільки твоє прагнення розвиватися та дізнаватися нове. На другому місці — твоє відношення до людей. І тільки на третьому — твої технічні знання.

Дуже важливо буде щирим з колегами, оскільки, я запевняю вас, тут щирі з вами. Вам завжди буть намагатимуться допомогти та підказати, якщо ви цього просите. Звичайно ж, у міру розумного. На першому тижні роботи поміж усіх інших завдань мене вчили ЗАДАВАТИ питання. Це розвиває комунікацію та змушує тебе відчувати, що ти не сидиш на одинці з комп’ютером, а працюєш з колегами, які можуть підказати та допомогти (що також вимагається і від тебе).

Я познайомився тут з чудовими людьми, які можуть бути цікавими і не в робочий час. Це одна з тих робіт, на якій інколи хочеться засидітися. У цей момент робота стає твоїм хоббі.

Я отримую неймовірне задоволення та досвід працюючи в/з Alpacked і рекомендую кожному спробувати потрапити в цей колектив. Головне бути щирим та цілеспрямованим. Саме таких тут цінують. Це невелика сім’я, де кожен має різний досвід, думки та навіть вік, проте усіх цих людей об’єднує одне місце.

Работаю в этой компании с августа 2020г.
Преамбула:
Решил переквалифицироваться в DevOps из infrastructure architect.
Накупил много курсов на Udemy по разным инструментам, начал изучать и попал в Alpacked на позицию jun-devops — что естественно.

Скажу не кривя душей — это лучшая компания за 12 лет моей работы.
Как в плане ориентации на сотрудника, условий работы и коллектива, так и построения бизнеса и расстановки приоритетов + «смузи» получше, чем Глобале и Люксе. (Фрукты, печеньки разные, шоколадные конфеты и т.д.) порой по пятницам покер с пиццей и крепким.
Тут ты никогда не останешься наедине с трудностями. Ребята (Дима и Женя) — основатели и сами devops-ы, всегда помогут как бы сами небыли загружены — терпеливые лояльные учителя. Так же и коллеги — к любому обратись — подскажут чтоб не спросил, какой-бы глупый вопрос не задал.
Тебе дают план обучения в разных направлениях и прислушиваются к тебе, что бы ты хотел изучить.
Тут как для jun-a так и для senior-a скучно не будет.
В двух словах — я доволен!

Работаю в Альпакед уже полгода и за это время с уверенностью могу сказать что это компания которая ориентируется на сотрудника как в профессиональном развитии так и в создании благоприятной дружеской атмосферы в коллективе. Этому свидетельствуют многочисленные тренинги и тимбилдингы, индивидуальный план обучения, а в дальнейшем подбор проектов учитывая нужды и пожелания сотрудника. Поскольку компания довольна молодая, то в своем стремительном развитии пытается учесть все моменты комфортного построения бизнеса ,что на мой взгляд прекрасно получается. Руководство открыто к предложениям и идеям, что позволяет лично участвовать в процессе развития компании.

Очень рад, что у меня есть возможность работать в кругу профессионалов,
любящих свое дело и подходящих к решению не простых задач с огромным энтузиазмом.
Большой акцент ставится на развитие каждого члена команды, учитываются индивидуальные предпочтения.
Все построено на доверии и взаимопонимании. Идеальное место для тех, чей страстью является DevOps и Computer Sience.

Работаю в Alpacked относительно недавно, но уже с уверенностью могу сказать, что от организации работы и профессионализма коллег я в восторге!
Все процессы в компании построены и налажены грамотно, поэтому работать одно удовольствие.
Постоянная поддержка во всех начинаниях от руководства компании — это то, что для меня немаловажно и здесь я это ощущаю в полной мере.
Каждое рабочее утро меня ждут новые задачи, крутые проекты и именно здесь, я чувствую, что у меня есть силы покорить любую профессиональную вершину!

Это лучшая компания в которой мне приходилось работать. Отличный коллектив, индивидуальный план обучения, оплата всех курсов и сертификатов, использование современных технологий, поддержка и помощь если что-то не выходит.
Если охарактеризовать одним предложением — «Все направлено на то, что бы человек рос и развивался в мире DevOps».
Если существует рай на земле, то он здесь.

Работаю в компании с момента ее основания. Alpacked стала для меня чем-то большим, чем просто место работы, куда приходят с 9 до 6 и уходят, это семья, в которой тебя любят, о тебе заботятся, тебе доверяют. Из самых главных «+» - план обучения для каждого сотрудника (очень важно особенно для джунов), полное доверие и отсутствие бюрократии, плавающий график, возможность работы с абсолютно разными технологиями. Из «-» пожалуй только то, что компания еще совсем молодая, поэтому некоторые процессы только устанавливаются, приходится иногда сталкиваться с нововведениями. Однозначно рекомендую =)