Allvue Systems

Київ, Краків (Польща), Лондон (Велика Британія), Маямі (США), Нью-Йорк (США), Сан-Дієго (США)

13 вересня 2021 14:11

Ангеліна Назарчук, Application Support Engineer в Allvue Systems

Я давно хотіла отримати досвід роботи в великій міжнародній компанії та покращити навички в IT сфері. І коли я побачила вакансію Application Support Engineer в Allvue Systems — пазли зійшлись.
По-перше, була гарно організована співбесіда.Розповіли умови праці,надалі була перевірка знань та здібностей.Останньою була співбесіда онлайн з HR та менеджером команди Support(ми одразу перейшли на Ти і переживання та невпевненість відійшли на задній план).
Після схвалення моєї кандидатури почалось стажування тривалістю 3 місяці. Спочатку ми отримали техніку нового покоління ,на якій швидко і зручно працювати(що для IT спеціаліста є головним критерієм).
По-друге,Для нашої програми стажування були спеціально створенні курси ,які містили в собі цікаву інформацію і завдання(тести та практичні вправи).Були організовані зустрічі з членами команди,які залюбки відповідали на питання та готували певну нову інформацію,кожного разу щось нове.За це велике дякую! Колектив і справді крутий.
В компанії є щось типу посібника з різними статтями на різні теми,які можуть допомогти тобі в роботі і навіть полегшити її.
Хоча робота онлайн,але я залюбки іноді прихожу в офіс.Офіс в компанії модернізований та має всі зручості для продуктивної роботи та смачну каву, а привітні колеги щей настрій підіймають).
В цілому я зрозуміла точно ,що Allvue Systems це компанія яка залишає тільки приємні емоції та дає поштовх для розвитку.Дякую)

Ангелина, спасибо, что поделилась своим опытом. Для нас это очень волнительно и приятно, ведь это был первый набор. Сейчас мы с уверенностью понимаем, что компания будет продолжать программы для entry-level специалистов и в будущем.