ALLSTARSIT

Київ, Богота (Колумбія), Варшава (Польща), Дубай (ОАЕ), Тбілісі (Грузія), Хайфа (Ізраїль)

30 травня 2022 11:50

Denys Myronov

Я працював в ALLSTARSIT понад два роки з початку 2020 року. За цей період компанія виросла і змінилася зовні, хоча в середині залишилась все такою ж дружньою з класними та приємними традиціями. Коли я починав працювати, в компанії було трішки більше ніж 100 людей, а коли залишав, то в ній працювало вже понад 300 співробітників.

Це була моя друга компанія в якій я працював, як QA engineer. Хочу сказати, що у мене залишилися найприємніші враження після співпраці з людьми там. Я отримав цінний професійний досвід, попрацювавши на двох дуже цікавих для мене проєктах, а також життєвий досвід, подорожуючи за кордон разом з компанією. Це дійсно незабутній досвід, за який я дуже вдячний ALLSTARSIT.

Я б хотів ще зазначити, що зміни ззовні відбулись завдяки оновленій крутій команді маркетингу, дівчата і хлопці якої вивели бренд компанії на декілька рівнів вперед. А залишається компанія такою ж дружньою завдяки дуже уважній команді дівчат people partner. Ще я б виділив окремо дівчат HR департаменту, з роботою яких у мене виникає асоціація зі словами з пісні Mother гурту Pink Floyd — «Mama won’t let anyone dirty get through» :))

Компанія має свої цінності, яким вона слідує, а також приймає до себе тільки ті проєкти, які приносять значущість для довкілля і планети, що дуже резонувало з моїм світоглядом.

Бажаю компанії ALLSTARSIT подальшого розвитку і продовжувати слідувати цінностям, які вона обрала!

1-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»