ALLSTARSIT

Київ, Богота (Колумбія), Варшава (Польща), Дубай (ОАЕ), Тбілісі (Грузія), Хайфа (Ізраїль)

11 травня 2022 20:27

Viktoria Pylypenko, HR People Partner

Я просто хочу подякувати компанії ALLSTARSIT🌟
Як тільки почалась війна команда організувала евакуаційний автобус Київ-Львів-Варшава, яким ми змогли безпечно виїхати з міста.

В голові була каша, від неочікуваного нападу на Україну та зміни країни проживання. В цей момент ALLSTARS взяла на себе організацію нашого переїзду, тож по прибуттю в Варшаву нас вже чекала орендована квартира, яку ми пізніше змогли переоформити на себе.

Також був релокейшен бонус, завдяки якому змогли придбати все необхідне для побуту та базовий одяг(я їхала з бомбосховища, з собою тільки спортивний костюм і тривожний трюкзак)

Компанія дала час для переведення подиху і ми зайнялися робочим осередком, тепер ми працюємо в одному з найкращих бізнес просторів столиці Польщі💪🏻 А ще крута команда з якою ми дуже зблизились за цей час. Наш офіс це не просто стіни, це постійна коммунікація, обмін досвідом, підтримка і розвиток.

До речі про розвиток. За ці 3 місяці я здобула нову посаду і стала People Partner для 13 проектів, спілкування з якими робить мене справді щасливою🌿

Вдячна долі, що звела мене з ALLSTARSIT💜

1-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»