ALLSTARSIT

Київ, Богота (Колумбія), Варшава (Польща), Дубай (ОАЕ), Тбілісі (Грузія), Хайфа (Ізраїль)

17 травня 2019 14:03

Vadym Pinchuk, Mobile ( Flutter ) Developer

Доволі неприємний осад після спілкування із замовником, яке організували в даній компанії.

Замовник приїхав в офіс і мав можливість поспілкуватись зі мною про проект. Вчасно підключились в скайп розмову. Однак замовник сидів в загальній зоні, постійно мав проблеми із зв’язком. При розмові про мій досвід — виявилось, що мою CV редагували й інформацію надали некоректно замовнику.
В якийсь момент забігла дівчина і почала доволі шумно поводитись і розказувати ситуацію яка склалась, якійсь третій/четвертій особі, російською, незважаючи на те, що у нас була скайп розмова. Доволі некоректно

Протягом певного часу я все ще чекав якоїсь інформації про подальші кроки, але інструкцій не надходило. Прикро. Негатив

Вітаємо, Вадим!
Дякуємо за Ваш відгук з приводу співбесіди. Ми обов’язково врахуємо всі ваші зауваження, щоб уникнути повторення подібних ситуацій у майбутньому.
З найкращими побажаннями, AllStars-IT Ukraine.

Вітаю. Дуже хотілося б вірити, оскільки Ваша компанія є частиною обличчя ІТ індустрії України. Цю ситуацію не виправити. Були ще обіцянки щодо фідбеку, але я так і не отримав зворотній зв’язок після співбесіди. І це також негатив. Гаяти час не любить ніхто. Невиконані обіцянки — також осад.

Підтримали: Bohdan Blavatnyi

Dear Tina, starting from August 4 i’m trying to get reference letter from your company. I was sending letter to you and other AllStars people since then, but no meaningful answer yet. Can I finally get this letter?

1-е місце в рейтингу роботодавців «800...1500 спеціалістів»