Allset

Київ, Лос-Анжелес (США), Нью-Йорк (США)

3 відгуки

Работал в Allset 5 лет назад) Очень благодарен всей команде и CEO. Это было лучшее время в моей карьере. Скажу честно и искренне, что круче компанию на рынке Украины будет тяжело найти.

Я працюю в Allset вже 5 місяців і хотів би поділитись своїм відгуком. На компанію я звернув увагу як на один з найбільш перспективних стартапів створених українцями, де я міг би мати широке поле відповідальності і можливість брати на себе ініціативу, а також працювати з крутим продуктом.
Процес співбесіди пройшов досить швидко (співбесіди з рекрутером, HR і фаундером), фідбек я також отримував вчасно. Після того як я прийняв оффер, компанія погодилась почекати на мій вихід 2 місяці, поки я закрию всі справи на попередньому місці роботи.
Можливість проявляти ініціативу і вільний обмін ідеями — це те, що мені подобається у стартапах, і це те, що присутнє в Allset в повній мірі. Також мені подобається можливість спілкуватись з топовими інвесторами і працювати з сучасними інструментами в своїй сфері роботи. Окрім цього хотів би виділити комфортні умови роботи в офісі і гнучке відношення до remote роботи.

Підтримали: Anna NaTanya Oleynikova

Буду рада поділитися своїм відгуком про проходження співбесіди в компанію.

Всього мала 3 співбесіди. Спочатку мене запросили на онлайн співбесіду, потім в офіс і ще раз онлайн з СЕО компанії, який проживав на той час в США і не мав можливості зустрітися в офісі. Всі 3 зустрічі пройшли легко, було приємно спілкуватися з кожним з співрозмовників. Для мене співбесіда — це перш за все діалог, обмін досвідом, думками, цікавою інформацію. Саме тому було приємно після кожної розмови винести щось корисне для себе, отримати зворотній зв’язок або пораду.

Коли завітала на співбесіду в офіс — зрозуміла, що хочу тут працювати. Сподобалася атмосфера і дружелюбність майбутніх колег.

Майбутнім кандидатам однозначно рекомендую спробувати.