АЛЛО

Дніпро

Працювала бізнес аналітиком в Алло в іт департаменті рік тому. Загалом компанія проходила можна так сказати діджитал трансформацію і сам департамент не є дуже розвиненим, принаймні таким я його застала.

З плюсів: була класна команда з інших ба, дуже доброзичливі, готові допомогти та пояснити.
Думаю тут буде чудово почати джунам без або з дрібкою досвіду.

З мінусів: комунікація між стейкхолдерами не дуже зручна, також не зручні інструменти для введення вимог. Сама система з якою безпосередньо працювала теж старенька і бува костильна, приходилось будувати костилі на костилях. Тут звичайно хотілося б більше новітніх технологій, хоч надіюсь що з часом вийде покращити та перейти на нові, зручні технології та інструменти.
Особисто як БА було незручно що з командою розробки не було прямої роботи та комунікації, через що процес аналізу, реалізації затягувався.

Також для себе як БА не бачила розвитку, тому власне і вирішила змінити місце роботи, бо коли стоїш на місці, далі будеш сильно відставати від інших спеціалістів на ринку. Тут все ж хотілось щоб компанія приділила цьому увагу та складало програми навчань та розвитку своїх працівників.

Загалом враження склалися хороші, хоч і є над чим працювати :)

Мав декілька етапів співбесіди з компанією Алло.
Виконав доволі великі два тестові завдання по UX/UI аудиту їхнього сайту, після якого отримав позитивний фідбек, дослівно: «ТЗ дуже якісно виконане, вже знаю, що сподобалось керівнику... дякую за таку якісну роботу».

В результаті, отримав ось таку остаточну відповідь від рекрутера:
«не вистачило розуміння загальної стратегії та бачення».
Це взагалі про що?... Що це за фідбек такий, по позиції Product Designer?...
Навіть якщо кандидат не підійшов, за умови що я витратив час на тестове (близько 3 робочих днів), хоча б спромоглися дати більш розгорнуту відповідь. Якщо звісно така є... в чому я дуже сумніваюсь 😅

Раджу, без жодної компенсації, ні в якому разі не виконувати ні які тестові завдання для компанії Алло. Просто згаєте свій час та безкоштовно виконаєте їхню роботу.

Микола, вітаю

мене звуть Тетяна Жолобчук, керівник відділу з рекрутингу та адаптації компанії АЛЛО.
Ви спілкувались з моєю колегою Юлією стосовно нашої вакансії Сеньор Продакт дизайнер.

Побачила ваш відгук на сайті і відверто кажучи дуже засмутилась, що в вас склалось таке враження від спілкування з нами.
Дякую вам за ваш зворотній зв’язок та вибачайте, що недостатньо чітко були описані вимоги до цієї позиції.

Я хочу запропонувати вам оплату за ваше виконане тестове завдання.

Ще раз перепрошую за нерозуміння в нашій співпраці.

Компания не дает никакой фидбек по тестовому заданию. Из чего напрашивается вывод, что либо компания тестовыми заданиями закрывает потребность в написании ТЗ, либо HR отдел выполняет свою работу на низком уровне.
Не рекомендую делать для них тестовые задания.

Вакансії АЛЛО