АЛЛО

понад 1500 спеціалістів
Дніпро

3 відгуки

Працювала бізнес аналітиком в Алло в іт департаменті рік тому. Загалом компанія проходила можна так сказати діджитал трансформацію і сам департамент не є дуже розвиненим, принаймні таким я його застала.

З плюсів: була класна команда з інших ба, дуже доброзичливі, готові допомогти та пояснити.
Думаю тут буде чудово почати джунам без або з дрібкою досвіду.

З мінусів: комунікація між стейкхолдерами не дуже зручна, також не зручні інструменти для введення вимог. Сама система з якою безпосередньо працювала теж старенька і бува костильна, приходилось будувати костилі на костилях. Тут звичайно хотілося б більше новітніх технологій, хоч надіюсь що з часом вийде покращити та перейти на нові, зручні технології та інструменти.
Особисто як БА було незручно що з командою розробки не було прямої роботи та комунікації, через що процес аналізу, реалізації затягувався.

Також для себе як БА не бачила розвитку, тому власне і вирішила змінити місце роботи, бо коли стоїш на місці, далі будеш сильно відставати від інших спеціалістів на ринку. Тут все ж хотілось щоб компанія приділила цьому увагу та складало програми навчань та розвитку своїх працівників.

Загалом враження склалися хороші, хоч і є над чим працювати :)

Аню, вітаю вас. Рада вас чути та дякую, що були частиною команди Діджитал!
І як чудово, що ви нас пам’ятаєте через рік завершення нашої співпраці :)

За той рік, що ви вже не працюєте, відбулось багато чудових змін котрі націлені на нашу діджитал трансформацію.
Нам приємно, що ви відмітили нашу культуру компанії, багато нових співробітників задоволені нашої співпрацею та ми пишаємось довгостроковою співпрацею с нашими колегами.

Ще раз дякую, що приділили нам час, та успіхів у вашому професійному зростанні.

Мав декілька етапів співбесіди з компанією Алло.
Виконав доволі великі два тестові завдання по UX/UI аудиту їхнього сайту, після якого отримав позитивний фідбек, дослівно: «ТЗ дуже якісно виконане, вже знаю, що сподобалось керівнику... дякую за таку якісну роботу».

В результаті, отримав ось таку остаточну відповідь від рекрутера:
«не вистачило розуміння загальної стратегії та бачення».
Це взагалі про що?... Що це за фідбек такий, по позиції Product Designer?...
Навіть якщо кандидат не підійшов, за умови що я витратив час на тестове (близько 3 робочих днів), хоча б спромоглися дати більш розгорнуту відповідь. Якщо звісно така є... в чому я дуже сумніваюсь 😅

Раджу, без жодної компенсації, ні в якому разі не виконувати ні які тестові завдання для компанії Алло. Просто згаєте свій час та безкоштовно виконаєте їхню роботу.

Микола, вітаю

мене звуть Тетяна Жолобчук, керівник відділу з рекрутингу та адаптації компанії АЛЛО.
Ви спілкувались з моєю колегою Юлією стосовно нашої вакансії Сеньор Продакт дизайнер.

Побачила ваш відгук на сайті і відверто кажучи дуже засмутилась, що в вас склалось таке враження від спілкування з нами.
Дякую вам за ваш зворотній зв’язок та вибачайте, що недостатньо чітко були описані вимоги до цієї позиції.

Я хочу запропонувати вам оплату за ваше виконане тестове завдання.

Ще раз перепрошую за нерозуміння в нашій співпраці.

Компания не дает никакой фидбек по тестовому заданию. Из чего напрашивается вывод, что либо компания тестовыми заданиями закрывает потребность в написании ТЗ, либо HR отдел выполняет свою работу на низком уровне.
Не рекомендую делать для них тестовые задания.