🏆 Рейтинг ІТ-работодателей 2019: уже собрано более 5000 анкет. Оцените свою компанию!

Альфа-Банк Украина

Альфабанк входить в топ-20 роботодавців України. По чому складався рейтинг — не знаю. Загалом працювати можна, але це не ІТ компанія, а звичайний банк з своїми заборонами, правилами, бюрократією, ієрархією і зверхнім ставленням до працівників нижчого рангу. В компанії ніби хочуть зробити для змін, але лише на словах. Після 2-х місяців роботи я залишав зворотній зв’язок HR-у але змін так і не було.
Потрапив саме на час переїзду в новий офіс. Офіс симпатичний але не був готовий до роботи. Вже 3 місяці після переїзду тут немає місця де поїсти. Ніяких холодильників чи мікрохвильовок. Є чайник. І вода. Все, більш нічим компанія вас не забезпечить. Замовлення канцелярії можна чекати 4 місяці.
В офісі ще можна купити каву, обіцяють відкриття фуд-корту де можна буде зберігати їжу, купувати і їсти її, але готуйтесь, що це буде на 8 поверхів нижче і в іншій частині офісу.
Також, новий офіс здався мені якимось показушним. Тут не можна зберігати особисті речі, ніяких зайвих предметів на робочому столі, ніякого печива за компом, а чашки тільки з кришкою. Ніяких стікерів, плакатів чи фотографій.
Дрескод. Хоч і Ксенія Тусікова при прийомі на роботу повідомляла, що дрескоду нема, він все ж є. Шорти заборонені. Не всім, лише чоловікам. Жінкам можна ходити в спідницях, сарафанах, шортах, штанах і т.д. За шорти вас можуть звільнити. Я хотів був підняти питання про перегляд дрескоду для ІТ департаменту, хоча б на період високих температур, але у відповідь керівник скинула мені пісню. 🙃
Також, що стосується самої роботи, то перед початком вам доведеться чекати доступі в інтернет пару тижнів, потім пробиватися через корпоративний проксі, для того, щоб наприклад скачати пакет з npm. Через проксі ви не зможете тут користуватись Spotify чи apple music. WiFi тільки для керівників, тому завантажуй музику офлайн чи звикайте до гугл-музики. З ноутами також проблема, в стандартах передбачено однакові моделі ноутбуків і для касирів і для розробників. Максимум вам дадуть 4гб пам’яті. В рідких випадках 8.
До команди ніяких претензій. Більшість там не молоді, працюють вже давно і умови їх цілком влаштовують. Я ж йшов в компанію з завищеними очікуваннями, як в кращу компанію країни (топ 20). Проте за що ця заслуга альфабанку я не зрозумів.

Все вищесказане було озвучене керівництву, змін за 2 місяці ще не було.

Дмитро, не секрет, що в даний момент Альфа-Банк знаходиться на етапі транформації і, враховуючи об’єми банку, вони відбуваються не так швидко, як хотілося б.
Багато процесів і підходів вже змінюється (це і міграція двох банків, нова копоративна культура, цінності).
Ми шкодуємо, що Ви знаходитесь в такому негативі і хочемо зробити все можливе, аби Ви змінили свою думку.
Детальніше пропонуємо поговорити особисто за кавою/чаєм.

Ребята, не идите в Отдел развития инновационных решений. Отработала в Альфе 1 год и 9 месяцев, насмотрелась разного. Руководство крайне нечистоплотно относится к финансовым обязательствам и обещаниям. Лично знаю о троих (кроме меня, разумеется :)), ушедших из отдела в результате невыполнения договоренностей о поднятии ЗП. Т.е. сперва обещают, поднимем, мол, через полгода, а когда приходит срок: «Денег нет, но вы держитесь» :). Мне так и не отдали 16 тыс за овертаймы (работа была сделана еще в августе).

Резюмируя сказанное, стоит хорошо подумать, нужен ли Вам работодатель, слову которого нельзя доверять.

Ксюша, здравствуй!

В первую очередь, я хочу поблагодарить тебя за неполные два года работы в нашем банке. Перейдя в Альфа-Банк с позиции младшего сотрудника Института теоретической физики, за короткий промежуток времени тебе удалось освоить профессию разработчика. Безусловно, за почти 2 года работы а Альфа-Банке у тебя была возможность столкнуться со множеством сложных и интересных задач , которые улучшили твои скиллы в .Net Development. За это время ты успела поработать над несколькими проектами, и поучаствовать в процессе формирования команды, развивая свои лидерские качества.

Мы благодарны тебе за работу внеурочно, и нам очень жаль, что согласно процедуре оплаты овертаймов не успели выплатить согласованную сумму до момента твоего увольнения.
При этом, возможно, количество оплачиваемых рабочих часов и дней в момент фактического отсутствия на работе превышает сумму неоплачиваемых овертаймов? :)

Как мне кажется, твоя обида больше направлена не на работодателя в целом, а на нового руководителя отдела, с которым у тебя не сложились партнерские взаимоотношения.

Хотелось бы рассчитывать так же на твою благодарность и уважение к компании, которая дала тебе классный старт карьеры в ИТ. И если говорить о финансовых обязательствах, надеюсь, ты помнишь на какую сумму з/п приходила в Альфа-Банк. За период работы твой оклад был увеличен дважды суммарно более чем в два раза! И большинство ребят так же получают заслуженное повышение.

Искренне желаю тебе успехов и взаимопонимания на новом месте!