Alcor

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса

Добрий день,
хочу залишити відгук про процес найму в компанію Alcor, січень 2024
Подавалась на вакансію Senior Talent Sourcer
Відгук на вакансію опрацювали досить швидко, спочатку я поспілкувалась з ресерчером Діаною, вона задала багато запитань, я на всі відповіла, призначили потім співбесіду з рекрутером.
Я спілкувалась з рекрутером Світланою. Співбесіда пройшла добре, рекрутер дуже любʼязна, розповіла детально про компанію, обовʼязки, розпитала про мій досвід.

Нажаль, мені відмовили, не запросили на технічне інтервʼю.
Причина: 1) компанія не вважає мене сеньйором, тому що в мене немає досвіду пошуку кандидатів в Латинській Америці. — Серйозно? раніше я працювала лідом великої сорсингової команди, навчала багатьох сорсерів, зараз в новому пошуку роботи — невже я не зможу зайти в нову локацію та шукати кандидатів? Добречі, цей скіл в вакансії позначений will be a plus
2) раз я вже була лідом, то сорсером мені вже буде сумно працювати, є ризики. — Можливо це мені як кандидату варто вирішувати? я просто шукаю роботу, я не винна в тому, що наразі немає вакансії для ліда сорсингової команди.

потім я взяла спробу поборотись за вакансію, була готова йти на будь-які поступки (по зп, по тайтлу), потім тон рекрутера вже змінився і я відчула себе як persona non-grata

Я зазвичай не пишу відгуки, будь-які, але з усіх співбесід та фідбеків, Alcor залишив саме негативне враження.

Dariia, дякуємо вам за те, що щиро розповіли про ваш досвід.
Ми зі свого боку також хочемо додатково прокоментувати причину нашого рішення.
В умовах високої конкуренції на ринку, ми розглядаємо кандидатів саме з досвідом роботи в Латинській Америці і рухаємось далі по процесу з ними.
Нам прикро, що у нас відсутня вакансія, яка б повністю відповідала вашому рівню, та іноді нам доводиться відмовляти талановитим та досвідченим кандидатам.
Бажаємо вам успіхів у пошуках нової роботи — нехай це буде місце для розвитку та професійних досягнень.

I am writing to express my sincerest gratitude for Helen’s help in securing a position at my current company. Her guidance, support, and encouragement during the recruitment process were invaluable and instrumental in my success.

Her professionalism and attention to detail were evident from our first conversation. Throughout the process, she was always available to answer any questions I had and provided timely updates on the status of my application. She provided me with tips for the interview and valuable feedback after it.

Her efforts were noticed, and I am grateful for helping me land my job. I look forward to staying in touch and will not hesitate to recommend the services to anyone needing recruitment assistance.

Thank you again for your dedication, hard work, and unwavering support. I truly appreciate everything you have done for me.

Sincerely,
David.

Підтримали: Iryna KabatskaKravets Elena

Пропрацювала в Alcor 4 роки!
Можу сказати, що вони класні!команда рекрутерів, ресерчерів крута.
Працювати в Alcor одна насолода.
Навіть шкодую, що не повернулася з декретної відпустки до колективу.
Хто ще думає над офером від Alcor, не вагайтесь — приймайте його)

Підтримали: Iryna KabatskaYaroslav Bondar

З 11.21 по 06.22 Алкор допоміг найняти 15 висококласних спеціалістів в нашу компанію. Всі пройшли випробувальний термін і отримали найвищу оцінку від колег та керівництва з Лондону. Як представники Алкор, так і нові співробітники продемонстрували, що україніці талановиті, працьовиті та відповідальні.
Довелось попрацювати й з рекрутерами, бухгалтерами, юристами та акаунт менеджерами Алкору. Мушу визнати, що це команда професіоналів, які дуже відповідально ставились до всіх задач, які разом довелось вирішити. Увага до деталей, ввічливість, проактивне ставлення, допомога по всім питанням.
Продовжуйте в тому ж дусі. Бажаю вам успіху.

Підтримали: Kateryna DerbasIryna Kabatska

Пройшов 2 інтерв’ю і вже як 2 тижні не отримав відповіді.
Хоча все логічно, якщо людина не підходить, чого час витрачати — сама все зрозуміє коли не отримає фідбек.
Тут просто написав для лайфхаку, може у когось буде схожа ситуація — то нехай знають що це означає.
Клієнт: Questrade
Позиція: Cloud Data Engineer
Рекрутер: Дмитро

Після цього коментаря до мене зателефонував Дмитро (рекрутер) та сказав що клієнт обрав іншого кандидата. Тобто моя гіпотеза — доказана, не телефонують якщо не підходиш.

Дуже професійна команда з якою приємно співпрацювати. Мав нагоду працювати з Kate Smetanska та хочу подякувати за супровід в процесі та після найму, приділений час та допомогу по всіх питаннях які виникали. Було приємно співпрацювати та якщо буде необхідність буду радий можливості співпрацювати знову.

Надзвичайно професійна команда з якою приємно мати справу. Особливо хотів би подякувати Viktoriya Krut за ті зусилля та підтримку, які вона доклала щоб процес найму пройшов бездоганно. На всіх етапах я мав вичерпну інформацію щодо наступних кроків, співбесіди відбувались вчасно і після кожного етапу надавався детальний фідбек. Буду радий можливості співпрацювати з Alcor і в майбутньому.

Все сервисы которые Алькор предоставляет people.ai — безупречного качества. Это действительно называется take care. Оля Москва, Влад Чекарев, Надя Шнякина — лучшие специалисты в бухгалтерии с которыми я когда-либо работала.

Підтримали: Kira Verteletska

Дякую Alina Grytsenko за колаборацію! Все на вищому рівні! Найм відбувся доволі швидко та без зайвих активностей.

Підтримали: Kira VerteletskaAlina Grytsenko

Yulia Baranovska , Olga Moskva, люди с высоким уровнем профессионализма, компании нужно гордиться , ценить и оберегать таких ценных сотрудников . Все было безукоризненно. Конкретные вопросы и конкретные ответы , без лишней воды , все по делу все четко как точный слаженный механизм компании Alcor. Сплошные позитивные эмоции , радость и осознание того что есть ещё компании которые могут работать на таком уровне .

Підтримали: Kateryna VerbynskaKira Verteletska

Большое спасибо Кате за предложение и координацию процесса найма в отличную компанию, с которой случился match. Постоянный фидбек, приятное общение, помощь, весь процесс прошел идеально!

Підтримали: Anastasiia ShkurynaJuliya Yavorska

И наиглубочайшие благодарности отправляются в сторону команды Alcor.
Без лишних слов — с вами приятно иметь дело!
Отдельные реверансы милейшим барышням из Одесского офиса, которые неожиданно ворвались в мою жизнь и сделали предложение, от которого не захотелось отказываться.
Настасьи (обе две), вы одновременно легки в общении, внимательны к деталям, и всегда в теме.
Спасибо!

Работаю через эту компанию уже 3 месяца, нареканий никаких, все вопросы решаются достаточно быстро и с учетом пожеланий.

Из минусов наверное только недостаточно хорошо проработанный договор который подписываешь с компанией, некоторые моменты приходилось уточнять, так как при прочтении их понимаешь не сразу, но боюсь этим грешат многие компании в Украине.

Підтримали: Juliya Yavorska

Огромное спасибо компании Alcor за талантливую и чуткую Yulia Baranovska. Невероятный профессионализм ранее мне не встречавшийся. Я переполнен благодарностью к Юле. Она была верным товарищем на протяжении моего длинного и трудного процесса найма в компанию мечты. Респект Юлия!

Хотів би подякувати співробітникам компанії Алькор за уважність та сприяння. Завдяки їм знайшов цікавий проект. Цілком задоволений їх фінансовими та HR послугами.

Підтримали: Juliya YavorskaViktoriya VK

+1 спасибо Кириллу, трудоустроен, доволен. Относительно HR части — все супер.

Підтримали: Juliya Yavorska

Также хочу сказать спасибо Кирилу, который помог мне найти работу и помогал на разных этапах собеседования. Обратная связь присутствует и єто большой плюс. Также спасибо самой компании и желаю всестороннего вам развития.

Підтримали: Juliya Yavorska

Хочу сказать большое спасибо Кирилу который координировал все этапы моего найма и всячески подбадривал, так же отдельное спасибо Александре которая предложила мне интересную вакансию. Эти ребята настоящие специалисты которые знают свое дело и вовлечены полностью. Спасибо вам ребята еще раз за то что помогли добиться цели.

Вакансії Alcor