Aksiio Technologies

до 20 спеціалістів
Харків, Вроцлав (Польща)

22 січня 2020 11:32

Maksym Tymkovych, Computer Vision Developer в Aksiio Technologies

Працюю в Jazzros більше пів року у якості інженера Computer Vision. Тому враження можуть виглядати трохи специфічними відповідно до позиції.
Співбесіда:
— проходила в декілька етапів. Перший (ознайомчий) етап через скайп. Другий (технічний) в офісі.
— відповідно до роботи питання стосувалися не особливостей синтаксису (чи невизначеної поведінки компілятора), а проєктів якими я займався та методів CV/ML які знаю/використовував.
— від першої співбесіди до виходу на роботу, якщо я правильно пригадую, зайняло менш як тиждень, з урахуванням вихідних.
Обладнання:
— лиш як я прийшов я працював на комп’ютері що був у наявності (не пам’ятаю його характеристики, але був досить непоганий), за тиждень було вирішено питання з встановленням нового (відеокарта NVidia серії RTX, що досить непогано на літо 2019).
— питання встановлення додаткового обладнання (другий монітор і т.п.) вирішуються без бюрократії, що можна теж віднести до плюсів.
— відповідно до специфіки проєкту може бути можливість працювати зі специфічним обладнанням (я отримав досвід роботи з камерою глибини Intel Realsense D435i).
Робота
— проєкти які є в компанії загалом стосуються рішень з використанням методів машинного навчання, глибинного навчання, обробки зображень, комп’ютерного зору зовсім різної направленості. Проєкти цікаві.
— компанія зацікавлена в професіональному розвитку, а саме є час для вивчення нових бібліотек технологій. Так я отримав досвід роботи з бібліотеками PCL, CGAL, Keras і багато іншого.
— заробітна плата переглядається раз у пів року. Я був вже забув цей момент, і був приємно здивований коли після розмови її оновили.
Інше
— офіс знаходиться в центрі Харкова, біля станції м. Наукова. Досить тихе місце.
— щопонеділка та щочетверга проходять курси англійської в офісі з викладачем.
— можливі відрядження за кордон коштом компанії в офіс у Вроцлаві на конференції та до замовників. Поки що я такого власного досвіду не мав.

Загалом компанія невелика і відповідно до цього має свої плюси та мінуси. Мені подобається в малій компанії відсутність бюрократії.

Можливо для когось серед мінусів буде необхідність розмовної англійської, адже часто доводиться спілкуватися безпосередньо з замовником, або іншими членами команди.

Підтримали:  boris dubenko Slava Rudnev