Ajax Systems

понад 1500 спеціалістів
Київ, Харків, Львів, Вінниця, Варшава (Польща)

28 травня 2024 20:27

Viktoriia Kolomiets, HRD\HRBP\HR generalist\HRM

Шановні керівники компанії Ajax Systems навчіть свого рекрутера Катерину користуватися телеграм. Вона взагалі не вміє вести діалог з кандидатом. Я 3 рази ій написала звязатись зі мною в телеграм бо я НЕ знаходжусь на джоб сайті 24\7 і для домовленості про співбесіду треба писати кандидату в ОСОБИСТИЙ месенджер, а не в чаті джоб сайту. Я з таким не професіоналізмом зіткнулась вперше в житті. Бачучи такий ігнор у спілкувані з боку Катерини — не маю ніякого бажання працювати в вашій компанії.

Підтримали:  Єлизавета Єлизавета

LinkedIn

3 коментарі

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Вітаю, Вікторіє!

Дякую за проявлений інтерес до нашої компанії. Ми отримали ваше резюме на вакансію Recruiter Team Lead (Production). За результатами CV скринінгу Катерина надіслала вам відмову через сайт robota.ua, яка автоматично дублюється на пошту кандидата. Якщо з якихось причин ви не отримали відповідь, ми поспілкуємось з технічною підтримкою сайту і спробуємо розібратись, чому email не був вам доставлений.

Також, нещодавно ми отримали ваше резюме на позицію HR Ops. Відповідно до наших процесів, перша комунікація з кандидатом відбувається через електронну пошту. Там ми уточнюємо основні деталі, знайомимось і домовляємось про подальші кроки процесу найму, як і про зручний канал для подальшої комунікації. Катерина надала вам всю необхідну комунікацію та уточнювальні питання електронною поштою відповідно внутрішнім процесам компанії. Відповіді на email ми не отримали.

Через велику кількість аплікантів рекрутер не може залучити різні канали звʼязку на першому етапі спілкування. Поряд з цим, маємо досвід блокування акаунтів в телеграмі, коли йде перша комунікація з багатьма новими контактами в розрізі короткого проміжку часу.

В силу вашого досвіду, дякуємо за розуміння та за приділений час!

Вітаю Аліна . Бачу що Ваша команда рекрутерів взагалі НЕ справляється з роботою , нажаль вся Ваша відповідь НЕ про мене. з Катериною я спілкувалась на ресурсі djinni і після третього звернення звязатись зі мною в особистий месенджер бо я не сиджу на джоб сайті 24\7 вже Я відмовилась від вашої вакансії. Бачу що час писати довгі відповіді не про що у вас є , а приділити увагу кандидату не має.

Вітаю, Вікторіє.

Хотіла б вибачитись за ситуацію, яка сталась в нашій з вами комунікації. Я перевірила всі сервіси, де ми ведемо найм, але упустила виду архів Djinni, куди перемістився наш з вами діалог після скасування заявки на вакансію. В результаті мій лід і команда отримали не повну інформацію по ситуації яка склалась.

Перечитавши комунікацію на Djinni хочу проговорити, що ми з вами так і не дійшли домовленості про час співбесіди, відповідно і не було надіслало інвайт для подальшої комунікації в вайбер/телеграм.

Я вдячна вам за зворотній зв’язок. Негативний відгук для мене — зона розвитку та можливість покращити процеси в комунікації.
Мені шкода, що у вас залишились негативні враження від команди рекрутингу. Ми робимо все можливе для того, щоб процес найму був максимально комфортним і прозорим для кандидата.