airSlate

Київ, Львів, Бостон (США), Вроцлав (Польща)

24 жовтня 2023 15:03

Andrii Dubinin, Frontend developer

Рік тому працював в цій компанії розробник та тімлід, чудовий та працьовитий в ній був колектив з яким приємно було працювати в команді.
Тут я отримав непоганий досвід та в цілому ця компанія підходить для того щоб підняти свій рівень знань.
Багато бюрократії та менеджменту через що швидко щось зробити не так просто.
В політичному плані компанія намагається зберігати нейтралітет, забороняє політичні дебати в чатах та досі наймає російських розробників.
Під час війни, компанія вже звільнила понад 300 людей якщо не більше і тепер там набагато менше людей працює особливо Українців.

Андрію, дякуємо тобі за твій відгук! Ми раді, що у тебе залишилося позитивне враження про нашу команду і ти зміг вирости професійно, працюючи з нами.
Хочу підкреслити, що зараз наша компанія активно працює в шести країнах світу, але більше половини вакансій у 2023 році було закрито саме в Україні, і ми пишаємося цим.
Ми продовжуємо підтримувати Україну і наших людей тут, створюючи нові робочі місця на місцевому ринку.
І, нарешті, хочу уточнити, що інформація про велику кількість звільнень під час війни, яку ти згадав у своєму відгуку, не відповідає дійсності.
Ми надаємо величезного значення підтримці наших співробітників і хочемо запевнити, що масових звільнень такого масштабу не відбувалося.
Дякуємо тобі за виділений час і бажаємо успіхів у всіх твоїх майбутніх починаннях!