airSlate

Київ, Львів, Бостон (США), Вроцлав (Польща)

23 червня 2022 11:33

Valentyn Grekulov, Developer JavaScript з 2016 року

Ось і настав мій час залишити відгук про pdfFiller (зараз AirSlate).

Я прийшов в компанію у вересні 2016 року. Тоді було всього 80 співробітників.
Коли у лютому 2020 року вирішив піти — налічувалось вже понад 600 спеціалістів.

За ці 3.5 роки я з Junior+ став Senior а потім ще півтора роки був TeamLead з 4-5 розробників. Працював над самими різноманітними завданнями, нерідко щось робив координально нове для компанії. Завжди було цікаво, нудьгувати точно не доводилось :)

Чи комфортно вам буде працювати — в першу чергу залежить від команди. Я працював в команді Workflow де наш менеджер Кен створив чудову атмосферу. Кожен день було в кайф приходити зранку на роботу ). Працювали ми багато і досить хардово — проте як на мене, в цьому і був весь кайф! У той же час завжди був work-life balance — кожень день перед обідом ми з Кеном тренувалися в спортзалі мінімум 40 хвилин (так компанія має спортзал, я встиг походити на йогу та стретчінг).

Очевидний факт, що за останні 6 років компанія значно зросла, звісно це позитивний знак, проте як в таких випадках нерідко буває — рівень внутрішньої бюрократії також зріс. Комунікація і співраця між різними відділами інколи не була з тою швидкістю якою хотілося б. Також коли працюють не десятки а сотні — значно важче прослідкувати якість роботи та вклад окремих співробітників, то ж кількість малокомпетентних або непрацьовитих — також зросла, що мене і мою команду нерідко засмучувало.

Точно знаю, що AirSlate виховала мене як спеціаліста. Велике дякую Вадиму і Борі за те що створили і зростили таку компанію :)