airSlate

Київ, Львів, Бостон (США), Вроцлав (Польща)

14 листопада 2018 17:35

Oleg Pidfihurniy, Support Representative з 2017 року

Окей, PDFfiller, я довго терпів але прийшов час виговоритись.

Ти... Ти... Ти... класний. Я пропрацював у компанії майже рік і два місяці, і за цей час встиг зрозуміти, що любов до працівників тут непідробна. Останньою краплею для порушення мого мовчання був найнятий в компанію масажист. Ви не економите на працівниках там, де більшість і не подумала б розкошелитись.

Для тих, хто мало розуміє список «плюшок», які PDFfiller пропонує працівникам:

— Безкоштовні обіди. І це далеко не просто гречка з котлетою і чай. Меню постійно оновлюється. Окремо привозять веггі меню та віднедавна ми ще й почали сортувати та здавати пластиковий посуд в утиль.
— Курси англійської
— Уроки танго
— Йога
— Вищезгаданий масаж для працівників
— Музичні квізи, ігри «Що?Де?Коли?», всілякі презентаці, піца-тайми, вечірки та багато інших activities, які я точно упустив
— Activity Hall з боксерською грушею, та усім потрібним для того, щоб тримати себе в тонусі
— Настільний футбол та настільний теніс у кількох екземплярах. Різноманітні настільні ігри
— Регулярний доступ до фруктів / овочів / та гори солодощів на кожній із кухонь (ага, в нас їх багато)
— Йогурти / сир / різноманітні дієтичні продукти
— Необов’язкове Мед. страхуваня, що оплачується компанією на 50%
— І, що не менш важливо, крутий колектив і керівництво компанії, що у всьому іде на контакт з працівниками.

Весь цей список доповнюється більш ніж адекватною оплатою праці та досвідченим менеджментом

Також компанія залучає працівників до благодійних акцій і виділяє кошти на благодійність сама

P/S я впевнений, що я щось та й забув але хіба навіть такого списку не досить, щоб любити місце, в якому ти працюєш?

Цей пост — вдячність PDFfiller-y за те, скільки душі він вкладає у всіх, хто тут працює і нагадування собі, про те, як багато у нас всього. Деякі речі, з часом, починають сприйматись як буденність і як «так і має бути», але все пізнається в порівнянні з реаліями більшості інших компанії в нашій країні.

P/S А те, що я пишу пост незадовго до рев’ю — просто співпадіння. Чесно 😅 Просто я вважаю, що не можна кричати лише про те, що не подобається. Обов’язково хвалити, щоб люди, що забезпечують всі ці «блага» знали, що вони роблять свою роботу класно!

ой, фсьо) прекращай)