1 вересня 2025 14:50
Працюю у компанії 3 місяці, але спілкуюся з засновником з 2019 року. Цікаві та неординарні люди у команді, веселі та молоді, незалежно від віку. Драйвова суміш жаги до знаннь, досвіду та досягненнь. Важливо те, що тебе завжди чують, жодна дрібниця не випадає з поля зору. Мені дуже цікаво тут працювати, бо кожний новий день тут надає натхнення зробити щось вагоме.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.