AIM

21...80 спеціалістів
Київ, Харків, Полтава, Bilohorodka

20 серпня 2025 19:02

Serhii Hudz, Head of marketing в АІМ

Досить цікава подорож виходить у цій компанії.

Я обирав своє перше серйозне місце роботи й прийшов працювати аналітиком ТЦУ.

За перший рік мені вдалося разом із колегами запустити блог про продукт. Ми зробили рефакторинг документації та дали нове дихання звітам. Часто доводилося приймати складні рішення в клієнтських кейсах, де ціна помилки могла сягати понад пів мільйона. І все це — лише за півтора року! Довелось попрацювати і в аналітичних проєктах — аналіз макроекономіки, робота з аналітикою великому проєкті.

Примітно, що мої друзі й колеги з інших компаній, які працювали на схожих посадах, проходили більш лінійний шлях розвитку: пів року на одній позиції, атестації, безліч корпоративних нюансів.

Зараз відділ, у якому я починав, входить у топ-5 найкращих на ринку. Практики, які ми започаткували, працюють і досі, а новачки приходять у вже налагоджену систему з чудовим менторингом. Особливо цінно, що керівник напрямку й керівник департаменту прийшли працювати одночасно зі мною й продовжують розвивати цей вектор.

Я ж продовжив свою кар’єру у відділі маркетингу. Радію, що мою проактивність, прагнення до змін і наміри покращувати продукт помітили. Згодом я зрозумів, що це було правильне рішення — перейти в інший підрозділ, де з’явився простір для нових ідей і можливість навчатися чомусь новому.

Тепер я керівник відділу маркетингу. Виконую менеджерську роль, а не виконавчу. Вірю, що ми зможемо вибудувати систему не гіршу, ніж у наших аналітиків, і прорватися в топ маркетингових відділів країни, а, можливо, і світу. Не сумую, бо часу на це немає :) Кожні пів року отримую новий челендж — і це добре, бо є шанс випробувати свої сили й не загрузнути в рутині.

Сподіваюся, мій допис стане для когось натхненням. У колективі АІМ ви знайдете можливості для вертикального й горизонтального росту, для особистого, професійного й емоційного розвитку. Треба лише брати своє й рухатися вперед!

P.S. Бекенд — нормальний мужик :)


LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

А бекенд дійсно непоганий хлопчина