2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Работаю в компании 7 месяцев Front-end разработчиком. Компания динамичная, коллектив продуктивный и весёлый, ребята помогают друг другу в работе, минимум формализма и бюрократии. Задачи интересные и развивающие, на моём проекте и фронте в целом используются современные технологии.

Не так давно потрапила в компанію, проте вже вражена цікавими задачами та приємним колективом. Чудово мати відношення до компанії з таким крутим продуктом! Окремої подяки заслуговує менеджмент, який створює неповторну атмосферу.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.