1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Пропрацював в компанії AgriChain більше року — враження тільки позитивні. З першого дня, зрозумів, що це бізнес-проект з великими горизонтами та амбітними цілями. Agtech — вкрай актуальный напрямок IT, тут є де по справжньому розвернутись. Окремо відмічу колектив. Працювати одне задоволення, взаємодопомога не словом, а ділом — це дуже рідкісне явище. Агрічейн — це реально команда, можна сказати — сім`я, яка попри все йде до мети та поставлених цілей.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.