rRSS

Мені дуже приємно рекомендувати компанію «Agiliway». Працюю вже майже рік, прийшов сюди студентом і зараз також продовжую навчання. Дуже класно, що компанія дає можливість працевлаштування для студентів! Завдяки гнучкому графіку я можу і працювати і вчитися. Також є класні ментори, які діляться досвідом — це однозначно великий плюс для тих, хто хоче розвиватися в напрямку який вам до душі!

Компанія в якій я зовсім не бачу негативних сторін. Прекрасний дружній колектив. Професійний підхід до вирішення поставлених завдань. Я дуже задоволений.

Поддержали: Galyna Svirska

З перших днів роботи я зрозумів що це компанія в якій я хотів працювати. Дуже приємний і веселий колектив. Подобається відношення керівництва до працівників. Хороші умови для професійного розвитку. В Agiliway я почуваю себе впевнено.

Поддержали: Galyna Svirska

З першого інтерв’ю з компанією зрозумів, що тут професійний менеджмент. Також в компанії партнерське середовище, в якому тебе справді чують. Переїхав з іншого міста і не шкодую!

Поддержали: Yana AnanevychGalyna Svirska

Компанія в якій особливо важливим фактором є підхід до кожного працівника. Колектив професійних спеціалістів, які завжди готові передати свої знання іншим. Приємна і дружня атмосфера ніколи не покидає офісних приміщень ;-)

Поддержали: Yana AnanevychGalyna Svirska

Справжнім відкриттям для мене стала атмосфера і відносини між керівництвом, менеджментом та працівниками. Все прозоро, відкрито і максимально дружньо не залежно від віку чи статусу, що створює комфортні умови праці і розвитку.

Також слід відмітити окреме парко-місце, в цьому районі це майже розкіш :)

Рости завжди є куди, але Agliway знає в яку сторону і як цього досягнути.

Поддержали: Yana AnanevychGalyna Svirska

Одна з небагатьох компаній для якої основним є максимально комфортне середовище для роботи і в якій прислуховуються до кожного побажання працівників. Компанія в якій працюють справжні професіонали своєї справи. Agiliway — це величезний досвід і професіоналізм!