Agiliway

Austin (USA), Львів (Україна)

Працюю більш ніж півтора року. Найбільше подобається атмосфера в колективі та відношення higher staff до всіх співробітників. Цікаві проекти та дружня атмомфера. Окрім того, є можливість активно проводити своє дозвілля за підтримки компанії. В цьому році, наша футбольна команда Agiliway вийшла у фінал другої IT ліги і тепер грає у 1 лізі. Підтримка на вищому рівні!)
Задоволений можливістю розвиватися і рости у різних напрямках!

Поддержали: von GruzGalyna Svirska

Працюю трохи більше року. Дуже задоволений. В першу чергу колективом. Нема ніякого позерства, всі прості у спілкуванні. Вожді компанії не сприймаються, як начхальство, але як рівні. Навіть коли би десь платили суттєво більше, такий колектив втрачати не наважився б. Реально в кайф працювати.

Читаючи інколи статті, де скаржаться на атмосферу чи підходи в ІТ-компаніях, відчуваю себе людиною з паралельного світу. Чи справді в інших конторах буває так погано, чи просто люди-grumpy cat пишуть? Як кажуть, ситий голодному — не товариш. В цьому контексті я ситий. :-)

Поддержали: Galyna Svirska

Мені дуже приємно рекомендувати компанію «Agiliway». Працюю вже майже рік, прийшов сюди студентом і зараз також продовжую навчання. Дуже класно, що компанія дає можливість працевлаштування для студентів! Завдяки гнучкому графіку я можу і працювати і вчитися. Також є класні ментори, які діляться досвідом — це однозначно великий плюс для тих, хто хоче розвиватися в напрямку який вам до душі!

Компанія в якій я зовсім не бачу негативних сторін. Прекрасний дружній колектив. Професійний підхід до вирішення поставлених завдань. Я дуже задоволений.

Поддержали: von GruzGalyna Svirska

З перших днів роботи я зрозумів що це компанія в якій я хотів працювати. Дуже приємний і веселий колектив. Подобається відношення керівництва до працівників. Хороші умови для професійного розвитку. В Agiliway я почуваю себе впевнено.

Поддержали: von GruzGalyna Svirska

З першого інтерв’ю з компанією зрозумів, що тут професійний менеджмент. Також в компанії партнерське середовище, в якому тебе справді чують. Переїхав з іншого міста і не шкодую!

Поддержали: Yana Ananevychvon GruzGalyna Svirska

Компанія в якій особливо важливим фактором є підхід до кожного працівника. Колектив професійних спеціалістів, які завжди готові передати свої знання іншим. Приємна і дружня атмосфера ніколи не покидає офісних приміщень ;-)

Поддержали: Yana Ananevychvon GruzGalyna Svirska

Справжнім відкриттям для мене стала атмосфера і відносини між керівництвом, менеджментом та працівниками. Все прозоро, відкрито і максимально дружньо не залежно від віку чи статусу, що створює комфортні умови праці і розвитку.

Також слід відмітити окреме парко-місце, в цьому районі це майже розкіш :)

Рости завжди є куди, але Agliway знає в яку сторону і як цього досягнути.

Поддержали: Yana Ananevychvon GruzGalyna Svirska

Одна з небагатьох компаній для якої основним є максимально комфортне середовище для роботи і в якій прислуховуються до кожного побажання працівників. Компанія в якій працюють справжні професіонали своєї справи. Agiliway — це величезний досвід і професіоналізм!