21 жовтня 2024 11:57
Я подавалася на посаду Junior People Operations Specialist в AgileEngine, від подачі заявки на сайті до підписання джоб оферу пройшов місяць, і протягом усього цього часу я отримувала підтримку від рекрутера на кожному етапі. Хочу подякувати Анастасії за хороше ставлення, детальний фідбек і допомогу в кожному кроці.
UPDATE: Уже тиждень у компанії, і можу з упевненістю сказати, що корпоративна культура і взаємовідносини всередині на високому рівні. Окремо хочу зазначити, що процес онбордингу тут структурований і чудово організований. Вся інформація подається чітко, а колеги завжди готові підтримати і допомогти. Рада бути частиною AE команди!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.