Affinidi

Київ, Івано-Франківськ, Берлін (Німеччина), Сингапур (Сінгапур)

Компанія підійде не кожному і досвід залежить здебільшого від проекту. В компанії є як позитивні сторони так і негативні. Affinidi працювала з web3 та ssi, але це вже не є пріоритетним напрямком.

Affinidi здавалась дуже оптимістичною та крутою коли я починав співпрацю, було багато людей що горять ідеями web3, добре знають свою справу та до яких завжди можно звернутись за професійною порадою. Не можу не відзначити підтримку українських працівників на початку війни, та інші бенефіти, також Українська hr сторона дуже багато робить для того щоб Українці мали гарні умови праці та бонуси. Компанія здебільшого використовує зручний технологічний стек і робить покращення у технологічний воркфлоу.

Сінгапурський офіс транслює позитивну культуру, але нажаль все добре що є в компанії псує бюрокротичний та непрофесійний менеджмент, проте, можливо це depends від проекту або департменту.

Працював у foundation team, за який відповідає берлінский офіс. Воркфлоу іноді відчувався токсичним, фідбек окремих девелоперів дуже слабко враховується, забагато зайвих мітингів, немає прийнятного онбордінгу. Дуже слабка командна робота, працівників дуже часто переміщують з проекту на проект, і не дають час на адаптацію, тому часто буває що окремі тіммейти сфокусовані тільки на тому щоб швидше зробити свою частину роботи, мало кто звертає увагу на якість, головна ціль — задеплоїти як умого більше, «вислужитись» перед менеджментом. Також були випадки коли на оцінку впливав рівень зарплатні розробника. Нажаль у мене склалось враження що для берлінского менедженту людина як «добрий та досвідченний професіонал» не цінуються, цінуються «виконавці» що будуть овертаймити щоб тільки «заделівирити» більше. Неодноразово спілкувався з менеджментом та надавав фідбек, але фідбек не враховуюється, є тільки позиція берлінского офісу. Окремі українські менеджери виконують елементарну роль «прошарку» між командою та берлінскими колегами.

Компанія велика, напрямків багато, тому мабуть умови depends, будьте уважні при розгляді позицій і умов. Сподіваюсь мій фідбек буде комусь корисний. Також хотів би порадити Українському hr представництву мати більш чітку та рішучу позицію у спірних питаннях з зарубіжними колегами.

Можу сказати, що affinidi могла б стати однією з найкращіх компаній для співпраці на ринку, але нажаль все здебільшого псує токсичний та непрофесійний менеджмент.

Павло, дякую за досить відвертий відгук про Affinidi. Ти детально описав позитивні та негативні аспекти саме свого досвіду роботи.

Ми приємно вражені твоєю оцінкою експертності співробітників Affinidi а також, окремо дякую що підкреслив піклування української HR-сторони та гарні умови праці для українських працівників.

Шкода, що деякі аспекти управління та комунікації для тебе були незадовільними.

Сподіваюсь твій відгук допоможе зробити усвідомлене рішення для тих, хто розглядає можливість працевлаштування в Affinidi

Реально я обожнюю цю компанію — За що? спистаєти ви і тут неможно відповісти 2 фразами
По-перше і найголовне — це реакція компанії коли почалася війна, крізіс колл з фахівцем з Сербіі як поводитись під час євакуаціі, контрольни апдейти хто та де, коли наша родина з Харкова вже була в Хмельницькому — на наступний день HR знайшла готель в Карпатах який нам став прихистком на 1,5 місяця за рахунок компаніі (14 сімей).
Окремо бюджет на євакуацію родичів — бабусь, батьків та колег що немали авто та були в тих містах шо зараз жорстко обстрілюються.

По друге — це продукт і тут немає оцієї фігні як в аутсорсі що треба логініти кожен мув за день в тікет, все на довірі та повазі одне до одного.
І взягалі офігений список бенефітів де вішенкой на торті є можливість брати Day-offs стільки скільки треба для відпочинку — требя 2 тижні попереджаєшь за 1-2 тижні і адью.
Maternaty leave- народилась дитина або захворіла, тренування в іншому місті — можешь брати скільки треба від 1 дня до скільки треба щоб почати нормально працювати.

Що до процесів в компаніі це стартап стайл і звісно тут є свої приколи, але яка компанія їх не має? — Зараз формуються основні правила гри і це не тому що треба бюрократизувати, а для того щоб полегшити життя всім департментам.
Головне що тебе чують та є оце відчуття що ти можешь допомогти і якшо щось тобі теж буде допомга — бесцінно.

Проходил интервью на позицию Инжинера автоматизатора

По HR части очень понравилось, даже согласился сделать тестовое задание безплатно (чего не делаю). Согласился потому, что было дано обещание детального фидбека (а не просто + | - ) ну и условия сотрудничества «рассказали»

Задание сделал даже больше чем просили — добавил CI

Следующий этап. Собственно фидбек сессия. К ней по сути так и не приступили. По «плану лида Станислава» нужно сделать презентацию того что сделано. Я задал наводящие вопросы по поводу того смотрели или нет тестовое и есть ли вопросы по нему. Стало понятно — что не смотрели.

Сам процесс общения оставил следующие впечатления:
— ярко выраженный авторитарный стиль. Если что-то не «по плану лида» — заканчиваем собеседование
— сложилось впечатление что ревью тестового — это способ поддержания своего лидового ЧСВ в тонусе
— отсутствие навыков конструктивного фидбека элементарной эпматии. Сделал больше, чем просили с CI, а прилетело что «все билды красные — фу» (причем по причине того, что среду для тестирования никто не задумался добавить к тестовому )

Ожидал:
— диалог
— фидбек
— дружеское конструктивное общение
— адвайс, где можно сделать лучше
— отвечать на вопросы

Ушел с чувством того, что кинули с тестовым, но лучше все понять на ранних этапах

Дмитрий, добрый день!

Спасибо вам за уделенное время нашей компании и за отведенное время на выполнение тестового задания.

Сознаюсь, мне приятно, что у вас осталось приятное впечатление от нашего с вами разговора, но здесь есть и моя ошибка, как я донесла вам последующий этап.

Все верно, после выполнения тестового задания, мы назначаем Сase Study Review Call, где вы защищаете свое тестовое задание. Ребята в процессе задают наводящие вопросы, почему здесь использовали это или применили то. Есть возможность всегда поделиться или отстоять свою точку зрения. В беседе ребята всегда дают обратную связь или делятся мнением.
Ваше тестовое было сделано на высоком уровне и ребята это отметили еще до интервью.

Мне очень жаль, что у вас создалось ощущение «авторитарности» в проекте и в компании, так как 2 из 3 хантила сама лично и являюсь ярым противником такого режима :)

Еще раз спасибо за ваше время и желаю найти свою команду.

Не шейрят фидбэк после собеседования, что делает взаимодействие с данной компанией достаточно бесполезным времяпровождением. Будьте готовы к этому. Но в целом компания нормальная!

Підтримали: Dmytro Malohlovets

«європейськіх » звучит солидно, но не отменяет моего сообщения — компания не зашарила фидбєк, значит я с 0% вероятностью вернусь туда на собеседование снова. При наличии фидбэка была бы возможность исправить ошибки (если они конечно были), а так это просто трата времени.

Работаю в компании уже несколько месяцев.
Мнение о компании только положительное.
Из плюсов — безлимитный оплачиваемый отпуск, страховка, покрываемые затраты обустройства рабочего места, отсутствие овертаймов и адекватные сроки выполнения задач.
Компания открывает большие перспективы карьерного роста и профессионального развития.
Так же компания активно развивается, но при этом сохраняет атмосферу комфортности. Все заточены на единый результат, по любой задаче получаю своевременный и вразумительный фидбек, минимум бюрократии и максимум вовлеченности в процесс.

Хочу поделится своими мыслями об Affinidi, о том, что хотел бы отметить
Интересная сфера self sovering identities & verifiable credentials — очень актуально на мой взгляд
Мультинациональный коллектив включающий в себя людей практически со всех частей света
Поддержка и доверие внутри команд
Технические дискусси — то что способствует развитию
Множество бонусов включая, например, месяц с 3мя выходными каждую неделю

Affinidi это многогранная компания, а многогранность заключается в том, что мы работаем над многими продуктами одновременно.
Расскажу это с моего опыта и почему я присоединился к этой компании.

Лично меня заинтересовал бизнес домен в котором работает компания, так как я верю в то, что сейчас мир испытывает большую боль связанную с верификацией своих данных, большое количество инстанций участвует в лупе для простейших операций.

Мне повезло получить полный цикл интервью который включал себя стадии от стандартного Recruiter Call, Technical Chat, Programming, System Design и Culture Interview и немного больше.
В данный момент некоторые этапы интервью были упразднены в пользу кандидатов, это дает более быстрый процесс найма и возможность приступить к работе быстрее.

С первого дня работы процесс настроит таким способом, что именно сотрудник компании решает как он будет работать, у компании есть культура которая позволяет развиваться быстро, предлагать и двигать изменения. Если вы ищите компанию в которой у вас не будет времени скучать, наверно это то самое место. Огромным плюсом будет если Вам так же как и мне будет откликаться домен в котором мы работаем.

Темп стартапа все еще есть, что само собой приносит как и плюсы, так и минусы.
Минусы типа небольшого технического долга, но если посмотреть на плюсы, то их всегда больше:
— Есть челенджи с которыми мы боремся, а это заставляет смотреть на задачи с разных сторон чтобы в итоге сделать хорошо
— R&D в классическом виде. Стек и Бизнес Домен не старый, потому нужно много изучать/пробовать перед реализацией.
— Темпы бывают иногда похожи на хаккатон, но это весело при такой команде.

Богатая культура за счет распределенной команды дает возможность работать в привычном нам режиме, но обогащая свои знания (тех, коммуникации).

Я думаю предложения компании стоят чтобы попробовать себя в этом домене )

Affinidi буде цікавий тим хто шукає інтернаціональний досвід
Це найбільш дайверс й розподілена компанія з усіх моїх 16 років в ІТ
Тут й Сінгапурські тигри й Хіпстерський стартаперский Берлін (якій як вавілон стягнув кращих з усіх усюд) й Україна
Й все це ви можете спробувати тепер працюючи на нас у власній локації в Україні
Технічний рівень команд дуже високий з упором на культуру якості коду тестування та безпеки.
Affinidi просто одержиме безпекою та захистом даних. тому тут є й DevSecOps спеціалісти які допомагають командам писати безпечний та надійний код

Дуже демократична та відкрита культура прийняття технічних рішень та високий ступінь свободи прийняття рішень інженерами

Мене особисто мотивувало 2 фактора
— люди та то як вони горять тим над чим працюють на пару з дуже високим рівнем
— дуже неординарний техничний домен — self sovering identities & verifiable credentials

Ми будуємо децентралізоване рішення для користувачів де користувач є центром та власником свого identity та даних
Коротко про домен спробував розповісти тут www.youtube.com/watch?v=lvojHMsbRBs
Тема web 3.0 дуже цікава та широка
www.youtube.com/watch?v=lzt52gkLXZQ
У нас багато R&D та змоги працювати з технологіями та стандартами які розвивають такі топові гравці як google , microsoft , IBM

Ми маємо Open Source SDK та активно будуємо спільноту розробників
Більше можна дізнатися тут www.affinidi.com/developers

А ще ми дуже любимо вчитися й вчити. У нас є бюджети для освіти й досить інтенсивний онбординг не лише у домен але й в теми криптографії та децентралізованого інтернету
Компанія з стартап культурою та з структурою та кращими практиками великих гравців. Тому ми взяли краще з обох світів
Я буду радий розповісти більше на інтерв’ю