Aejis

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

2,5 года назад я пришел в компанию Aejis. На тот момент у меня не было коммерческого опыта во FrontEnd. Это не помешало мне и компании стать коллегами. Благодаря поддержке ментора я очень быстро вырос как специалист. За 2,5 года я успел поработать на нескольких крупных проектах с хорошими заказчиками. Каждый проект — это хороший менеджмент и команда профессионалов.
В Aejis люди — это действительно ценность! Ребята готовы в любой момент оказать помощь или просто поддержать. Так же всегда есть возможность обменяться опытом и знаниями с другими коллегами за чашкой чая в дружественной атмосфере.

И хоть сейчас я двигаюсь дальше, в будущем, надеюсь мы еще сможем поработать вместе!

Підтримали: Alla MitinaValeria Agafonova

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.