Adventures Lab

до 20 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

На сайте rabota.ua отозвался на вакансию Junior/Middle Frontend Developer.
Получил на почту предложение hr созвонится по скайпу.
После общения по скайпу получил ТЗ.
Сделал, отправил. На вопрос когда смогу получить обратную связь, hr ответила, что работу передала на проверку и фидбеком поделится так быстро, как сама его получит от команды.
В итоге прошло три недели, каждую неделю задавал вопрос по обратной связи, но письма остались без ответа. Вакансия на сайте уже неактивна.

Итого, потратил время на выполнения ТЗ, три недели ждал обратную связь, напоминая о себе, но ОС так и не была предоставлена. Можно было хотя бы стандартно ответить, что все ок, но отдали предпочтение другому кандидату.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.