Advanced Communities

21...80 спеціалістів
Київ, Херсон

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Сhallenging projects, endless learning opportunities, professional growth, supporting colleagues! These are just one of the main reasons why I work at Advanced Communities.
Before joining this company I was actively involved in the non-profit sector. And I am super happy that together with AC I am working on the digital transformation of NGOs.

Working at Advanced Communities is cool, because the contribution of each employee is the most important value for the company, and its success is the pride of each employee personally. Once you get here, you no longer consider other offers. It says a lot.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.