Adtelligent is a global advertising technology company that provides solutions and services that allow online media companies, digital sales houses and ad networks to effectively monetize their websites and applications advertising inventory. The company is headquartered in USA with offices in Europe and expanding geographies around the World.
28 липня 2022

PHP розробник (Senior) (вакансія неактивна)

Київ, Одеса, віддалено

Adtelligent Inc. — це ad tech компанія, яка займається розробкою SaaS рішень для programmatic advertising ринку. Adtelligent нараховує близько 100+ фахівців різних напрямків. Компанія має офіси у Києві та Одесі і працює над інноваційними технологіями у сфері управління та продажів інтернет-реклами з 2008 року.

Технічні вимоги:

3+ роки комерційного досвіду в PHP розробці|чистий PHP
Впевнені знання PHP 7
Впевнені знання SQL/MariaDB
Система контролю версій (git, тощо)
Досвід роботи з зовнішніми APIs
Командний гравець

Необхідно:

Досвід Yii2 або Symfony, Laravel, тощо

Вітається:

Досвід RabbitMQ
Розуміння SOLID принципів/Міжсервісний зв’язок
Розуміння мікросервісної архітектури
Добрі комунікативні навички, не соромитися задавати питання
Linux консоль як ліпший друг
Досвід роботи з нереляційними базами даних (mongo, тощо)

Ми пропонуємо:

— Конкурентні ставки заробітної плати.
— Дружня атмосфера та ініціативні колеги.
— Оплачувана відпустка (20+ робочих днів на рік) і лікарняні

Обов’язки:

— 3 місяці поглибленої роботи/навчання в команді, робота з завданнями з підтримки сервісів компанії
— інтеграція служб зі сторонніми APIs
— робота над новими функціональними можливостями і розвиток вже існуючих в PHP
— писати clean,DRY і модульний код, писати належну документацію за потреби
— охоплення коду юніт тестами
— писати взаємний код ревью

Senior PHP developer

Requirements:

3+ years in PHP development | Plain (vanilla) PHP
Strong PHP 7 knowledge
Strong SQL knowledge / MariaDB
Version Control System (git, etc)
Experience in working with external APIs
Team player

Nice to have:

Yii2 experience or Symfony, Laravel, etc
RabbitMQ experience
understanding of SOLID principles / Cross Service communication
Understanding of microservice architecture
Ability to communicate, not shy to ask questions.
Ability to work in a Linux console.
Experience in working with non-relational databases (f.e. mongo)

We offer:

— Competitive salary rates.
— Friendly atmosphere and driven colleagues.
— Paid vacations (20+ working days per year) and sick leaves

Responsibilities:

— 3 month in-depth work/training in team, working on company’s services support tasks
— integrating services with 3rd party APIs
— work on new functionalities and develop already existing ones in PHP;
— write clean, DRY and modular code, providing proper documentation when necessary;
— cover code with Unit tests on organization standard level;
— Write code based on mutual code review.

Гарячі PHP вакансії

Всі PHP вакансії