3 травня 2024 14:15
Працюю тут вже рік, дуже подобається атмосфера в колективі та вайб, який надихає на нові перемоги. Це місце де тебе завжди чують та, головне, — прислуховуються до товєї думки. А ще тут у чатах весело)
Евгеній, дуже дякуємо за відгук.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.