3 травня 2024 14:15

Yevhenii Matiukhin, Business Development Manager

Працюю тут вже рік, дуже подобається атмосфера в колективі та вайб, який надихає на нові перемоги. Це місце де тебе завжди чують та, головне, — прислуховуються до товєї думки. А ще тут у чатах весело)

Підтримали:  Anastasiia Kalyta Olena Chumachenko

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Евгеній, дуже дякуємо за відгук.