Ademrius

Лондон (Великобритания)

Крутий професійний колектив, атмосферний, подобається підходи до вирішення завдань, мотивує, драйвить. Амбітний перспективний проект, багато зроблено і ще більше на черзі.
Приєднуйтесь

Працював 8 місяців. Компанія сподобалась. Працював би й далі якщо б були проекти для мене.

Приємний талановитий колектив і цікавий проект з сучасними технологіями де можна реалізувати себе на 100%.

На жаль не пройшов співбесіду, але в перше в житті хочеться написати відгук про співбесіду.
Дуже вразив відгук про співбесіду — 1) детально пояснили чим не підйшов, 2) дали «ідеальні» відповіді на ті запитання, що мені задавали, 3) дали «чек ліст», що я маю імпрувнути, і як тільки це зроблю — запросили ще раз постукатись їм.
Якби всі співбесіди були такі, то я б ще 2 роки тому сеніором став виключно дякуючи відгукам.
Окреме супер дякую HR тімці і CTO проекту.
Надіюсь в майбутньому ще попрацюємо разом :)

Паралельно з основною роботою пробували з колегами власну компанію запустити.
На жаль не вийшло.
Не витримали удар коронавірусу по замовленнях(
Вернувся на галеру)
Зараз відкритий для нових пропозицій цікавих проектів.