Adaptiq

Київ, Польша

Працюю в компанії 3-й місяць.
Маю лише позитивні враження.
Швидкий та приємний процес рекрутингу/онбоардингу.
Дуже цікавий проект.
Усі люди з якими доводилося комунікувати з боку компанії дуже позитивні та привітливі та загалом гарна атмосфера у коллективі

Підтримали: Anna AleksieievaMaryna Oliinyk

Процес рекрутингу проходить швидко і чітко, а комунікація з фірмою є зрозумілою та дружньою.

Підтримали: Anna AleksieievaMaryna Oliinyk

Працюю в кампаніЇ 4 місяці і за цей час враження лише позитивні.
Процес найму та підбору проекту був організований чудово, якщо чесно, один із найкращих рекрутинг процесів в моїй карʼєрі.
Проектом задоволена, відчуваю підтримку та маю постійний оперативний фідбек по всім актуальним питанням. Сподіваюсь залишитись тут надовго )

Підтримали: Maryna Oliinyk

Вітаю!
Спілкувався з співробітником Юлею та Світланою
Загалом залишився лише негатив!
На першому дзвінку з Юлею прослухав інформацію про данну позицію та почав розкахувати про свій досвід (як виявилось самому собі), адже мій візаві пропав))
за ~10 хв очікування незрозуміло чого в чаті повідомили про форсмажор і попросили перенести на годину пізніше
через годину попросили перенести на ранок насупного дня (11 година)
в 11.10 насупного ранку попросили перенести на 12.30
після 12.30 очікуванно ніякого фідбеку я не отримав

Тобто переносилось HR інтерв’ю 3 рази (я не наполягав на жодному часі, кожен час вибирався Юлею, але я був не проти, бо мені підходило)

Загалом, це все получилось дуже смішно і непрофесійно
Тому не радив би витрачати якщо ви дев)!
Дякую!)

Вітаю, Ростиславе!
Так, на жаль, виникла така неприємна ситуація, коли довелося кілька разів перенести інтерв’ю.
Ми знаємо, що Юля пояснила, що стався форс-мажор, і вибачилася за ці обставини. Нам дуже прикро, що така ситуація виникла.
На жаль, ми розуміємо, що зараз в країні відбуваються різні несподівані критичні події, які можуть призводити до екстрених незапланованих змін.
Ми обговорили цю ситуацію всередині команди, і будемо прагнути до того, щоб усе відбувалося вчасно: інтерв’ю, комунікація та зворотний зв’язок.
Ще раз просимо вибачення за цю неприємну ситуацію.

Вже більше року тут в Adaptiq і хочу поділитись своїми враженнями. Дуже радий, що на етапі вибору тоді, обрав саме проект в Adaptiq та свій проект :) Досвід проходження інтерв’ю дуже позитивний, швидкий і, що важливо гнучкий — компанія, рекрутери та HR завжди йдуть на зустріч. Тут працюють професіонали, які готові вислухати, обговорити, дати фідбек по етапах та підібрати пропозицію, яка максимально підходить вашим скілам та досвіду :+1:

Приємні умови роботи пропонують.

Вливання в робочий процес було дуже комфортним, а колеги при будь-якому запиту могли вийти на дзвінок і допомогти порадами. Дуже тепла і дружня атмосфера в команді.

I’ve being working with Adaptiq for more than 1 year already. I had one of the best experiences in a hiring process for my entire career including bonus payment for the test task. People in Adaptiq are very helpful and highly proffesional they are very pleasant to work with. They work smart and react to any changes very quckly even before they may happen. They always meet in any questions I have, even not related to work. I want to say thank you to Anna, Oleg, Marina and to Olga working with you is really cool. And thank you for support in difficlut time I really appretiate it. God bless you guys!

Підтримали: Uliana Kalyniuk

Процессом рекрутинга Адаптика доволен. Процесс прошел достаточно быстро, постоянно были на связи, и я получал актуальную информацию о процессе и дальнейших шагах. Даже когда уже работаю у кастомера, девочки с Адаптик держат руку на пульсе и проводят митинги с заказчиком и нами, что бы убедиться что у нас все есть и мы не имеем к кастомеру претензий. Любые вопросы решаются очень быстро. Спасибо им за помощь.

Рекрутмент процесс длится с 5 июля 2022 по сегодняшний день. Victoria Anishchenko написала первой и бесследно пропала, диалог завис. Перехвалили.

Олег, добрый день.
Приносим извинения, что вовремя Вас не проинформировали, что поиск людей на данную позицию мы приостановили. Мы благодарим Вас за ваше время и проявленный интерес к нашей вакансии. Виктория обязательно напишет вам еще лично.

В Adaptiq я задоволений рекрутмент процесом, він був швидкий, я знав про усі стадії інтерв’ю, мене технічно перевірили та надали повний фідбек. Фінальне 30 хв інтерв’ю було з VP of R&D і через день я вже отримав свій офер.

2 июня было техническое интервью на проект Coronet. Только 6 июня сказали «вы не подходите, попробуйте через пол года». На запрос подробного фидбека был дан ответ " у меня нет подробного разбора ответов, к сожалению. Для Coro и данной позиции своя специфика. И было принято данное решение.«, меня это конечно не устроило, пообещали «достать» подробный фидбек, но прошло 2 недели так никто ничего и не написал. То ли Адаптик плохо работает, то ли Коро. То ли обе компании. Не рекомендую

Кирилл, добрый день.
Нам очень жаль что произошла такая ситуация и Ваш опыт общения с нами оказался не таким положительным, как хотелось бы. Спасибо за Ваш отзыв, он нам помогает улучшаться в каждом аспекте работы с кандидатами.
Мы согласны, что любой кандидат, который инвестировал свое время в процесс, заслуживает подробную обратную связь и это наша задача её предоставить, и сделать это вовремя. Мы обязательно обсудим этот аспект внутри рекрутмент команды, чтобы в будущем такие ситуации не повторялись.
Мы получили более подробный фидбек на Ваше интервью, но к сожалению, это произошло когда Наталия была в отпуске. Она обязательно вернется к Вам индивидуально с более детальной обратной связью в ближайшее время.

Я працюю в Adaptiq, на проектi Coronet.
Роботою дуже задоволений, мене влаштовує чiткiсть i злагодженiсть комунiкацii, пiдхiд компанii до органiзацii процесiв, особливо в плані командної роботи, рiвень оплати. В мене склалися хороші відносини з усіма членами команди — крім того, що всі вони талановиті професiонали високого рiвня, кожен з членів команди є цікавою і унікальною особистістю, з якою приємно поспілкуватися.
Завдання, які я виконую, дуже цікаві в технічному плані та важливі для бізнесу. Для виконання задач неодноразово доводилося долати технічні виклики та розширювати рівень своєї власної експертизи. Тут вітаються прояви iнiцiативи і що для мене особливо важливо — я маю змогу обирати для виконання поставлених завдань ті технiчнi рiшення, які я вважаю найбільш ефективними. Оскільки всі члени команди — висококласні професіонали, то і підтримка коду, написаного іншими, також приносить лише задоволення. Особисто я багато чого нового для мене навчився від людей, з якими тут працюю, та і сам з задоволенням ділюся своїми знаннями з іншими.
Особливо хотілось би відзначити підтримку, яка була надана мені в зв’язку з війною — як фінансову, так і організаційну. Той дохід, який я тут отримую, і так давав мені змогу покрити додаткові витрати, які з’явилися у зв’язку з війною, але керівництво проявило ініціативу, були з’ясовані нові потреби, які в мене з’явилися, і виділені додаткові кошти для покриття нових витрат.
Я ясно бачу перспективи розвитку як власне проекту, так i свого власного професiйного розвитку в компанii. Є ще багато цікавих і складних технічних завдань, які я планую реалізувати
Словом, якщо підсумувати, моя робота приносить мені задоволення — хороший дохід, бачення свого впливу на продукт, задоволення від якісно виконаних завдань, розвиток як професіонала, використання мого досвіду та інтелектуального потенціалу, ефективна робота в команді та обмін досвідом з висококласними професіоналами, приємне спілкування, і що дуже важливо у наш час — впевненість у майбутньому.

Співпрацюю з Adaptiq майже рік і дуже задоволений цією компанією.
Етапи співбесід проходили швидко та по суті. Всі процеси чудово налаштовані, якщо якісь питання і виникають — всі вони вирішуються вчасно.
Проектом також дуже задоволений.
Рекомендую.

Я уже почти год в компании в качестве как senior iOS engineer и хочу поделиться своим мнением о компании Adaptiq.
попал на хороший проект, с отличной командой
Adaptiq всегда на связи, все необходимые вопросы решаются в кратчайшие сроки
Так же менеджмент Adaptiq не беспокоит без необходимости
Однозначно могу рекомендовать ребят

Працюю з Adaptiq вже більше півроку, лише позитивні враження. Конкурентні бенефіти, які додатково оговорюються з компанією, на яку працюєш. Але Adaptiq зі своє сторони завжди виступають ініціаторами отримання екстра «плюшок» для команд з України.
Максимально прозорий і швидкий процес хайрінгу. Напевно, найненапряжніший в моєму досвіді. Через пару днів у мене на руках вже був оффер. Професійна команда рекрутерів, без дивних питань на перших скрінінгах.
Adaptiq працює за схемою Extended Team Model, тобто ми фактично працюємо на компанію закордоном, але отримуємо додаткові сервіси і підтримку від Adaptiq тут в Україні.
Всі виплати вчасно і без затримок, чудова бухгалтерська підтримка 24\7 :)
Ще приємно, що Adaptiq співпрацює з прогресивними і технологічними продуктовими компаніями, на які «складно вийти» самостійно.

Adaptiq — отличная компания. Хороший менеджмент и условия труда. Здесь я получаю хороший опыт в разных направлениях.
В компании есть все возможности для развития. Руководство открыто для обсуждения любых вопросов. Спасибо Вам, ребята!

Сотрудничал с данной компанией на протяжении всего нескольких месяцев.
К сожалению, попал на не совсем адекватного клиента.
Со стороны компании Адаптик мне помогала урегулировать все вопросы HR Анна, за что ей большое спасибо.
С клиентом мы так и не нашли общий язык, и вынуждены были расстаться.
Резюмируя, могу сказать, что у компании всё хорошо, компания обеспечивает топовой техникой, и максимально способствует комфортной работе. Насколько я могу судить за столь короткий срок, все процессы налажены и отточены. С выплатой никаких проблем.
Так же хочу отметить небольшой, но очень важный лично для момент. В связи с определенными личными обстоятельствами у меня не было возможности сразу после увольнения вернуть технику компании. Но все вошли в положение, и никто с меня ничего не требовал, не подгонял. Конечно же я всё отправил))
С этого могу сделать вывод, что у компании индивидуальный подход к каждому сотруднику, и компания довольно лояльна во многих вопросах.
Спасибо за сотрудничество!

Евген, спасибо вам за обратную связь и время, которое вы провели вместе с Adaptiq. Желаем удачи в новых начинаниях!

Вакансії Adaptiq