Adaptiq

Київ, Польша

9 квітня 2022 16:13

Sviatoslav Turko, Software Developer в Adaptiq

Я працюю в Adaptiq, на проектi Coronet.
Роботою дуже задоволений, мене влаштовує чiткiсть i злагодженiсть комунiкацii, пiдхiд компанii до органiзацii процесiв, особливо в плані командної роботи, рiвень оплати. В мене склалися хороші відносини з усіма членами команди — крім того, що всі вони талановиті професiонали високого рiвня, кожен з членів команди є цікавою і унікальною особистістю, з якою приємно поспілкуватися.
Завдання, які я виконую, дуже цікаві в технічному плані та важливі для бізнесу. Для виконання задач неодноразово доводилося долати технічні виклики та розширювати рівень своєї власної експертизи. Тут вітаються прояви iнiцiативи і що для мене особливо важливо — я маю змогу обирати для виконання поставлених завдань ті технiчнi рiшення, які я вважаю найбільш ефективними. Оскільки всі члени команди — висококласні професіонали, то і підтримка коду, написаного іншими, також приносить лише задоволення. Особисто я багато чого нового для мене навчився від людей, з якими тут працюю, та і сам з задоволенням ділюся своїми знаннями з іншими.
Особливо хотілось би відзначити підтримку, яка була надана мені в зв’язку з війною — як фінансову, так і організаційну. Той дохід, який я тут отримую, і так давав мені змогу покрити додаткові витрати, які з’явилися у зв’язку з війною, але керівництво проявило ініціативу, були з’ясовані нові потреби, які в мене з’явилися, і виділені додаткові кошти для покриття нових витрат.
Я ясно бачу перспективи розвитку як власне проекту, так i свого власного професiйного розвитку в компанii. Є ще багато цікавих і складних технічних завдань, які я планую реалізувати
Словом, якщо підсумувати, моя робота приносить мені задоволення — хороший дохід, бачення свого впливу на продукт, задоволення від якісно виконаних завдань, розвиток як професіонала, використання мого досвіду та інтелектуального потенціалу, ефективна робота в команді та обмін досвідом з висококласними професіоналами, приємне спілкування, і що дуже важливо у наш час — впевненість у майбутньому.