ACTED

21...80 спеціалістів
Київ, Слов'янськ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Не працювала в компанії, але враження вкрай негативне! Зіткнулась з хамовитим HR спеціалістом. Якій важко було деталізувати саму вакансію, цитую «ну тоді подивіться на свій відгук і передзвоніть мені».
Що ж, добре, пропустила це, так як робота потрібна. Свій відгук на вакансію знайшла, написала їй, що хочу розглянути цю пропозицію, але потрібне уточнення по ЗП, щоб даром не тратити час.
На що мені кажуть «Ми даємо таку інформацію лише тоді, коли робимо пропозицію» :) - А зараз що відбувається?))

Перед пропозицією в них потрібно ще пройти тести. Я зауважила, що як я можу погодитись на тестування, якщо не розумію рівень оплати? Можливо мені ця вакансія буде не цікавою і я б не хотіла тратити час.
Мені відповіли «Схоже, вам не дуже підходить ця вакансія. Бажаю удачі в пошуках.» і, мабуть, одразу ж заблокували, так як відписати я вже не могла.

Прекрасний досвід спілкування!) Навіщо такі люди йдуть працювати HRами, якщо спілкування з людьми, то взагалі не їх тема.

Підтримали: Руслана Осинская

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.