Access Softek

Берклі (США)

Поработал полтора года (скрам мастером)
Крутое дружелюбное место!
Не корпорация и не очень большой размер — т.е. не такой тяжелый доступ к любым людям. Настоящие продакт-девелопмент проблемы, вызовы и возможности.
Несмотря на Калифорнию, организационно удаётся в целом сохранять многим (желающим) людям в нашей части света график приближённый к обычному (9-18). Компания двуязычная в том смысле что много общения (на уровне инженеров практически всё) происходит на русском, но и изоляции от англоязычной части, переводчиков и т.п. — нет.

Работаю в компании около 5х лет.

Прошел путь от специалиста по внедрению продуктов компании клиентам до менеджера технических окружений в разработке и тестировании.

Компания — отличное место для самосовершенствования. Не всё, не везде гладко, как и, пожалуй, везде. Но можно вполне себе реализовывать свои цели, учиться и добиваться большего. Компания поддерживает желание развития, но не требует от всех быть «звёздами».

Плюсы: 100% удалёнка (т.е. вообще всё так работает) и значительная гибкость в графике; хорошие горизонтальные коммуникации (если в них умеешь); относительно небольшой коллектив и можно более-менее быть в курсе происходящего (но с ложечки не скармливают); постоянная возможность обучаться новому в рамках существующего стека (если, конечно всё ещё чего-то не знаешь) и «перемещаться» по компании и задачам; не галера с калейдоскопом проектов, технологий, текучки, неразберихи (но кто-то любит); полная компенсация расходов по обучению.

Минусы: относительно маленькая компания и работает за свои деньги, а не за деньги инвесторов, как часто на проектах и, соответственно, бывают перегрузки и овертаймы (или рваный график); раздувать штат сильно не планируют и спрятаться за спинами коллег не выйдет (большой плюс больших компаний); для кого-то станет серьёзным минусом то, что не дают денег за так (каждый год индексация и т.п., как много где).

Работаю в компании 3 года, в меня поверили и позволили войти в айти без опыта в этой сфере :)
Доброжелательная атмосфера, приятные и интеллектуальные коллеги — первое, что заметно. Окружение мотивирует учиться и брать на себя ответственность, постоянно развиваться. Прозрачность и открытость в общении. Удаленный формат работы комфортен.

Підтримали: Viktoriia TrachukTamara Mishcherina

Работаю в данной компании около 2х лет, вакансию кстати нашла через DOU.
Могу с уверенностью сказать, что AccessSoftek — это одна большая семья, в которой каждый участник знает свои обязанности и права.
В AccessSoftek всегда поддерживают стремления сотрудников к росту и развитию, открыты к диалогу и воспринимают каждого сотрудника исключительно как индивидуальность.

Працював в цій компанії віддалено як .Net розрорбник трохи більше за рік в 17-18 роках. Працював на проекті з online financial management. Перші декілька місяців, поки працював в українській команді, було досить цікаво, відчував що приносив проекту певну користь, потім відбулася «реорганізація», мене, незважаючи на те, що я був досить успішним розробником, вислали в глухий саппорт, де мені стало незрозуміло, чим я взагалі мав займатися. За пару місяців втік, оскільки відчув, що мене використовують не за призначенням та я вже почав втрачати кваліфікацію.

Світлі сторони. Здобув неабиякий практичний досвід роботи з певними досить цікавими технологіями, наприклад, LinqToDB. Переробив на більш сучасний лад досить складну та цікаву машинку пошуку по базі MS SQL, яка підтримує формування та збереження з можливостю подальшого використання досить гнучких критеріїв пошуку. Непогано підтягнув LINQ, Expressions etc. Було ще декілька досить цікавих завдань, виконання яких приносило задоволення та користь для професійного зростання. Винагородження виплачувалось у строк та згідно домовленностей, з цим на той час жодних проблем не було, принаймні в мене. Навіть в певний момент отримав невеличке підвищення. Ще компанія сплатила мені компенсацію за покупку більш потужного лептопу, бо мій тодішній був занадто слабким для того здоровезного проекту.

Темні сторони. В компанії на той час працювало досить багато (більщість) розробників з Росії та Узбекістану. Досить специфічний менталітет більшості з цих людей не додавав жодних радощів, певний рівень «азіатчини» відчувався майже постійно. Американське керівництво проекту на той час не розуміло в достатній мірі ані технічних викликів, ані методів організації роботи. На той час на досить великій базі кода (декілька сот тисяч рядків), яка зберігалася в єдиному репозиторії та технично являла собою два «моноблочних» рішення на C# (front-end & back-end) працювало десь трохи більше за 20 розробників умовно поділених на 4-5 команд. Це чомусь звалося Скрамом. Звісно така організація процесу не додавала ефективності, постійні конфлікти між командами були практично неминучі. Зворотнього зв’язку з керівництвом проекту майже не було, тобто деякі ліди команд мали певний вплив, інші — ні. Всі недоліки зазвичай притаманні корпоративному середовищу мали місце так само, як деякі специфічні саме для цієї компанії не дуже приємні особливості робочих відношень.

Висновок. Попрацювати деякий час на цю компанію може бути цікаво й навіть корисно, якщо є певна вдача, але розглядати її як місце де я хотів би працювати довго, я не зміг. Занадто задушливо і не видно зрозумілих перспектив.

Вакансії Access Softek