Accenture

Белфаст (Великобритания), Берлин (Германия), Будапешт (Венгрия), Вена (Австрия), Дублин (Ирландия), Дюссельдорф (Германия), Копенгаген (Дания), Лион (Франция), Лондон (Великобритания), Милан (Италия), Париж (Франция), Прага (Чехия), Рига (Латвия), Рим (Италия), Хельсинки (Финляндия)

22 июня 2016 11:13

Viktor Chmel, Senior QA Automation в Big4

Проходив у них співбесіди на QA Automation в офіс в Ригу (Латвія). Ситуація там з освітою і спеціалістами мабуть така, як у нас, але розміри країни менші, тому і кадрова криза глибше. Оформлюють Blue Card (треба мати профільну вищу освіту). HR співбесіда відбувається очно в Києві, всі інші — по скайпу. Взагалі дуже дружня атмосфера, але на технічній співбесіді дуже мало запитують конкретний речей, як на мене. У нас в Україні ганяють набагато більше. Правда в кінці має відбутися останнє інтерв"ю безпосередньо в проект. Можливо там вже питають по суті. Внутрішня специфіка компанії така, що питання вашої кар"єри і зарплати вирішує Head of QA. Дуже багато проектів, де людей набирають формально в Ригу, а більшість часу працюють вони реально онсайт у клієнтів в напр. в Данії. В Ризі сам не був, хто поїхав пробував працювати і повернувся радили спочатку з"їздити хочаб, як турист, щоб відчути місцевий клімат, атмосферу, ціни. В плані дітей, то там є навіть українська школа, що для мене було приємною несподіванкою.

Поддержали:  Ярослав Успенский

3 комментария

Два нюанси.

Це правда, але на запрошених з України не розповсюджується. Наші працюють виключно на території Латвії (це може бути або Рига, або Вентспілс), тому що Латвія не має права видати іноземцю дозвіл на працю в Данії чи деінде ще в ЄС.

там є навіть українська школа

Є така школа, але «Українська школа» завжди була школою з латиською мовою навчання, де просто одним з предметів є «Українська мова».

Поддержали: Ярослав Успенский

Завжди, це з 2019 коли внесено змiни до закону про Освiту ;) До ЕС пускали у командировки що не потребують ВНЖ. З кадрами тут ж*па :)

Ярославе, саме в Українській школі викладали латиською ще у 2015 році і раніше. До речі, як у Вас справи?