Accenture

Белфаст (Великобритания), Берлин (Германия), Будапешт (Венгрия), Вена (Австрия), Дублин (Ирландия), Дюссельдорф (Германия), Копенгаген (Дания), Лион (Франция), Лондон (Великобритания), Милан (Италия), Париж (Франция), Прага (Чехия), Рига (Латвия), Рим (Италия), Хельсинки (Финляндия)

Працював у Ризі. Accenture — компанія для тих, хто шукає стабільності:
1. завжди та вчасно виплачують зарплатню;
2. не звільняють;
3. офіційне працевлаштування в якості найманого працівника, що дає можливість заробити гідну пенсію.

Поддержали: Ярослав Успенский

Проходив у них співбесіди на QA Automation в офіс в Ригу (Латвія). Ситуація там з освітою і спеціалістами мабуть така, як у нас, але розміри країни менші, тому і кадрова криза глибше. Оформлюють Blue Card (треба мати профільну вищу освіту). HR співбесіда відбувається очно в Києві, всі інші — по скайпу. Взагалі дуже дружня атмосфера, але на технічній співбесіді дуже мало запитують конкретний речей, як на мене. У нас в Україні ганяють набагато більше. Правда в кінці має відбутися останнє інтерв"ю безпосередньо в проект. Можливо там вже питають по суті. Внутрішня специфіка компанії така, що питання вашої кар"єри і зарплати вирішує Head of QA. Дуже багато проектів, де людей набирають формально в Ригу, а більшість часу працюють вони реально онсайт у клієнтів в напр. в Данії. В Ризі сам не був, хто поїхав пробував працювати і повернувся радили спочатку з"їздити хочаб, як турист, щоб відчути місцевий клімат, атмосферу, ціни. В плані дітей, то там є навіть українська школа, що для мене було приємною несподіванкою.

Поддержали: Ярослав Успенский