Accellabs

Київ, Варшава (Польща), Прага (Чехія), Тбілісі (Грузія), London (sales office)

14 серпня 2020 12:21

Alik Vovkotrub, macOS Engineer

Привіт
Працював в цій компанії ~1.5 роки як macOS Engineer і покинув її місяць тому.
Компанія аутсорс, можу лише розповісти про мій проєкт.
Компанія максимально прозора і чесна з робітниками, і старається підтримувати відповідні стосунки всередині команд.
СЕО сам бере участь в роботі проєктів, кооперуючись з замовником і розробниками. Кранчі не зустрічались в принципі. Робота відбувається в темпі, який диктує команда. Також команда може вільно висувати пропозиції і вимоги до замовника.
Тайм-трекінг змінювався з часом від трекінгу буквально кожної хвилини до простого трекінгу робочих днів.
Компанія мінімалістична в різних компенсаціях і плюшках, тому домовляйтесь за відповідну суму брутто і самі організуйте ті плюшки, які вам треба.
Менеджмент згодні підвищувати плату при умові, що ви поліпшите свою роботу в якійсь мірі, чи то якісно, чи то кількісно.
Тімбілдінги не відбуваються часто і не відмінні своїм масштабом, частіше за все це вечори в ресторанах або в ресторані за містом.
Київський офіс я б сказав надто мінімалістичний, у порівнянні з офісами інших компаній. Але після ковіду я перейшов на повний ремоут і компанія була не проти.

Моя думка: ця компанія дає можливості використати вашу самостійність на вашу користь. Опануйте відповідальність і ця команія нагородить вас дружньою атмосферою, якісною і челенджевою роботою із гідною компенсацією.

Підтримали:  Olga Malova Irene Zvirkovska