Accellabs

Київ, Варшава (Польща), Прага (Чехія), Тбілісі (Грузія), London (sales office)

16 квітня 2020 12:33

Александра Декет, QA Engineer - Accellabs

Працюю в компанії Accellabs вже більше 1,5 року, тому маю певне враження, яким і хочу поділитись.

1. При прийомі на роботу, з боку HR відділу не було ніяких затримок по комунікації, фідбеку та призначенні співбесід. Це плюс, бо ти марно не витрачаєш свій час в очікуванні та сподіванні, що там буде далі.

2. Зарплата. Жодного разу за весь час не було затримок по виплаті, є бухгалтер, яка допомагає розібратись у всіх питаннях. + регулярний перегляд зарплати (через кожні півроку, або ж по моїй ініціативі)

3. Прозорий менеджмент. Я регулярно отримую фідбеки про свою роботу. Тому я розумію, що покращити, що прийняти до уваги, а де все гуд.

4. Офіс/Обладнання. Офіс на Печерську, від метро хвилин 7, саме приміщення просторе, світле. Стосовно обладнання, мені без питань надали Macbook та інші девайси, які потрібні для роботи.

5. Розвиток. Керівництво заціквалене в тому, щоб я росла у своїх вміннях та навичках. Будь які питання стосовно проходження курсів чи надання інших матеріалів для навчання — обговорюються без проблем.

6. last but not the least, колектив. Мені комфортно працювати з моїми колегами. Присутня певна взаємоповага та підтримка один одного, що є цінним 🙂

Well, that`s it!)

Підтримали:  Helen Zasiadko Irene Zvirkovska