Academ Web Solutions

21...80 спеціалістів
Запоріжжя

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Здесь работают добрые и светлые люди, позитивные и изобретательные. Каждый день мы учимся чему-то новому в сфере своей деятельности не без помощи понимающего и лояльного руководства. Шикарный офис в центре города, возможность удаленной работы, постоянная поддержка и понимание, а также чай, кофе и обед — те немногие плюсы этой работы, о которых стоит упомянуть. Academ Web Solutions — профессионалы своего дела!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.