Працюю в компанії пів року, однак з перших днів на новому місці відчув турботу про кожного початківця. Добре налагоджені процеси і досвід компанії допомагає покладати на неї власну довіру.
Зі своєї позиції отримую цікаві завдання та проєкти, над якими хочеться працювати.
Оскільки сам є студентом то хочу відзначити зручкий графік роботи та дійсно лояльне ставлення колег та менеджерів до працівників, які паралельно навчаються.

Привіт =)
Працюю на Abto Software вже 7років.
Це була моя перша компанія і я дуже задоволений, що потрапив сюди.
Адже тут дуже класні люди, проекти і цінності компанії !
За ці роки я отримав дуже багато досвіду не лише на проектах, а й в розвитку QA комюніті.
В компанії дуже високий середній показник пропрацьованих років. Але й багато з тих, хто пішов з Abto — повертаються назад. Я вважаю, що це дуже хороший показник, тому що Abto Software реально як сім’я =)

Підтримали: Iryna Cherkas

І так... в компанії вже більше ніж три роки, можна щось написати:
попрацював на різних проектах (R&D, Construction, Finance, Blockchain, Health Care);
виріс з PM до Delivery;
познайомився з купою цікавих людей;
і за дуже короткий час навчився купу нового (вихід з зони комфорту був огого).

По частині ПМ — запустили ПМО, то було дуже потрібно річ але трохи довго запускалась. Зараз стандартизуємо внутрішні процеси.

В ТОП менеджменті кваліфіковані керівники і якщо ти проактивний то ідеї підтримуються, а то важливо. Ідеї звичайно мають бути обгрунтованими, без того ніяк!
HR, Recruiters — дякую, за вами весело і комфортно.

Не думайте що все супер гладко йшло, був і трешаковий проект, але то був неоціненний досвід, дуже прокачується ризик менеджмент і кризис менеджмент. Рекомендую хоча б один раз в такому прийняти участь.

В 80% випадків я рекомендую компанію знайомим і незнайомим.

Співпрацюю з компанією вже майже два роки, маю лише позитивні враження. Вільний вибір ремоут / офіс, ведення ФОП самостійно чи з допомогою бухгалтера від компанії, прозорий кар’єрний ріст, співпраця з іноземними клієнтами, нуль бюрократії та демократичні відносини з менеджерами. ABTO — Українська компанія, що піклується про державу. Порівнюючи з досвідом з інших компаній, дійсно задоволений, що тут я можу спокійно працювати, вільно розвиватись, брати курси та самому навчати джунів.

Підтримали: Iren Korkishko

Можу сказати, що тут завжди всі прийдуть на допомогу, що дуже важливо для початківця. Колектив чудовий, на офісі завжди весело.
Радію, що працюю саме тут і з таким класним колективом)
Abto ви чудові !

Підтримали: Iren Korkishko

Працювала тут раніше і з радістю повернулась сюди два роки тому.

Тут багато справді цікавих проєктів. Кожен знайде для себе широкий простір для розвитку і вивчення чогось нового, можливість працювати з реально класними людьми та справжніми професіоналами своєї справи. Гарно налаштовані внутрішні процеси та менеджмент.

Є багато техтоків, тренінгів і семінарів, де завжди можна дізнатися і відкрити для себе щось нове і цікаве. Тож для тих, хто хоче рости, є всі можливості.

Мені дуже подобається атмосфера в компанії. Коли заходиш в офіс, здається ніби прийшов до старих добрих друзів. А ранкова кава з ними на кухні заряджає позитивом і мотивує на весь робочий день.

Підтримали: Iren KorkishkoIryna Cherkas

Пропрацював тут 7 років.
Дружній колектив, гнучкий графік роботи, можливість влаштовувати собі воркейшни.
Доволі конкурентна оплата, достатня кількість відпускних.
Різноманітні, цікаві і складні R&D проекти.

Підтримали: Iren KorkishkoIryna Cherkas

Дуже крута експертиза, гарно налаштовані процеси, чудова команда! Рада працювати тут!

Підтримали: Roksolana LushchakIryna Cherkas

Працюю в ABTO Software більш як 3 роки і однозначно рекомендую цю компанію на всі 100%.

Тут неймовірно професійні люди, керівництво турбується про команду не словом, а ділом!

ABTO Software має чіткі патріотичні погляди, які підкріплені яскравими вчинками і це все з відсутністю самореклами.

Медичне страхування, менторські програми, курси іноземних мов, парадигма здорового способу життя, чіткість у фінансових питаннях, безвідмовна підтримка компанії, оснащення офісу, техніка, спортзал, масаж. Прозорість в проектах та роботі, професійний та кар’єрний ріст, добре налагоджені адміністративні процеси — це все Abto Software.

Дякую за чудовий час разом!

Очень хорошая компания, проработал 8 месяцев и работал бы и дальше, если бы офис был в родном городе. Только хорошие воспоминания.

Підтримали: Iren KorkishkoOlha KopachStepan Smal

Вакансії Abto Software