Компанія, в якій хочеться працювати. Можливість поєднувати роботу в офісі та з дому. Затишний офіс з маленьким садом на території, ще й смачним обідом. Адекватне керівництво, що заохочує ініціативу та не ставить нереалістичних завдань. Вчасна зарплатня, належний соцпакет з додаткові заохочення типу спонсорування вивчення англійської. І головне — дружній колектив, відданій справі, яку любить.

Підтримали: Марина Шило

У компанії здорова атмосфера, лояльне керівництво, шанобливе ставлення до особистості та її потреб. За помилки немає «покарань» та пресингу. Загалом Абсолютист ідеальна компанія для старту кар’єри. Якщо ти на початку свого професійного шляху, то тут тебе всьому навчать — це дорогого варте. Компанія супер стабільна і це величезний плюс. Я ніде ще не зустрічала такої чіткої виплати грошової компенсації як тут — завжди в одних і тих же числах і двічі на місяць! Крім цього в компанії повний соціальний пакет поряд з бенефітами, що ростуть, незважаючи на воєнний час.

Дивна компанія, де кацапи намагаються наймати українців видаючи себе за американців.

Абсолютно трешова співбесіда.
Проблеми, як і у всіх кацапів: багато зарозумілості при відсутності реальних знань. Особливо по-дурному виглядали спроби розказувати математикам, як має бути спрощена математика з точки зору фізиків.
Розказуєш людині 10 хвилин про спряжені простори, а в результаті його цікавить, як записати лінійний функціонал у двох вимірах.

Фізикам, яким важко зрозуміти основні математичні поняття, краще шукати співробітництва з такими ж фізиками, яким складна математика недоступна. Та і сайт тут для найму інженерів: за функціоналами у двовимірних просторах, lol, 😂 краще звертатися на фізичні кафедри університетів — там повно людей, в яких не вистачає грошей, і які, щоб не брати хабарі зі студентів, були б раді будь-якому додатковому заробітку.

Замість спроб вразити ML інженерів знанням двовимірних просторів — дикий примітив.

Працювати в компанії Абсолютист — це справжнє задоволення. Я отримала можливість працювати тут без попереднього досвіду, і це було дуже цінною можливістю для мене. Колектив у компанії дуже дружний, завдяки чому адаптація пройшла швидко та легко.

Із плюсів ще смачні обіди, офіційні лікарняні та відпустка.

Також хочу відзначити позитивний підхід керівництва компанії до своїх працівників. Вони вірять у можливості свого персоналу і готові надавати підтримку для професійного росту.

Усе це робить робочі дні в Абсі не лише продуктивними, але й приємними. Рекомендую цю компанію тим, хто шукає не лише роботу, але і дружнє оточення та підтримку у кар’єрному зростанні.

Абсолютист це компанія, яка радо привітає кандидата навіть без попереднього досвіду. Принаймні саме так було у мене. Я отримала посаду маркетолога за результатами співбесіди та тестового завдання. Перші тижні мене активно навчали та ділилися усіма лайфхаками, оскільки я прийшла із абсолютно протилежної до ІТ сфери.
В Абсі панує дуже класна атмосфера, комфорт і підтримка відчувається кожен день. Тут надзвичайно дружній колектив та лояльне керівництво. Робочі питання вирішуються швидко, нові ідеї та ініціативи відкрито обговорюються та з готовністю реалізуються.
Компанія Абсолютист це чудовий варіант, де виходить витримувати work-life баланс. Цікаві різноманітні проєкти допомагають розвиватися в різних напрямах та спонукають до нових знань та навичок, а офіційні вихідні, лікарняні та повноцінна відпустка допоможуть завжди залишатися в ресурсі.

Лучшая компания, в которой мне пока что приходилось работать! Являюсь действующим 2д художником уже пол года. Взяли без опыта работы в гейм-деве. Собеседовали меня приятнейшие девушки: два проджект-менеджера и HR; все было четко объяснено, от обязанностей на должности до зарплаты, без лишней воды, что сразу же оставило приятное впечатление! В итоге: 2 месяца испытательного срока с очень интересными проектами, утверждение и уже 4й месяц полноценной работы. Хоть я и работаю как удалёнщик, но не могу не отметить дружелюбность коллектива: шутим, помогаем друг другу, просто общаемся :)
Проджект-менеджеры — вообще супер-люди, все расскажут, направят, помогут, поболтают, подбодрят.
Зарплата как для джуниора в гейм-деве — очень даже удовлетворительная + постоянно приобретаемый бесценный опыт, так же есть куда расти и стремиться, ваши достижения здесь точно не будут проигнорированы)
Впечатления о компании хорошие, хочется только продолжать работать и развиваться вместе с Абсом!

Проработал в компании 1,5 года тестировщиком и остались только хорошие впечатления. Овертаймов нет, зарплата выплачивается без задержек, что не везде встретишь, нормальный график и отпуск, своя столовая. Отдельно хочется отметить дружелюбный коллектив и лояльное руководство. Отличный вариант для старта карьеры в IT, так как рассматривают также кандидатов без опыта работы и обучают, как произошло в моём случае, поэтому рекомендую!

Отличная компания, проработал больше года тестировщиком. Что могу сказать, коллектив отличный, всегда помогут советом и подскажут, с отгулами никаких проблем не возникало плюс полный соц пакет что не мало важно. Так же на работе есть курсы английского что тоже хороший плюс. Начальство хорошее и лояльное. О работе только хорошие воспоминания. Если вы ищите хороший дружный коллектив, возможность развиваться и интересные задачи тогда вам однозначно стоит написать резюме в Абс

Підтримали: Irina NabokaMikhail Govorukhin

Было большое желание с ними работать, выполнила тестовое задание, на которое потратила не один час. А они даже не ответили :( Спустя почти месяц ожиданий написала им с просьбой ответить, на что мне сказали что на этой неделе обязательно дадут конкретный ответ, и тишина... Просто напросто отморозились, обидно когда не ценят твоё потраченное время, уже и не жалею что не взяли.

Работал в этой фирме Flex программистом. Все хорошо -кормили, ЗП вовремя давали. Но толкьо когда проект закончился сказали написать по собственному желанию меня и ещё 4-х программистов. Я отказался- тогда сказали что по проф непригодности сделают и не выплатят осток ЗП. Пришлось по собственному уволиться.

А так был дружественный коллектив. Иногда давали задачки (деректор), кто первый сделает мог выиграть 100 — 300 грн. Вобщем на любителя.

Вакансії Absolutist