Заповнюючи анкету рейтингу компанії, у мене в голові промайнула думка, що це саме та компанія, яка увійшла до мого життя та стала повноцінною його частиною.
Я працюю в компанії ABP понад 8 років. І на часі жодного разу в мене не було бажання самостійно її покинути. ABP дійсно дає безліч можливостей для розвитку та реалізації себе у сфері IT. Адже не лише девелопери, продакти та тестувальники, а також безліч пов’язаних професій і скіллів можуть бути використані на різних проектах, що менеджмент добре і використовує у роботі. До роботи залучаються люди з різних сфер, реалізуючи повноцінні продукти, що закривають багато болей користувачів.
Я прийшла в компанію людиною без досвіду, саме ABP мене навчила всім тим навичкам, які в процесі трансформували мене від менеджера невеликого проекту до керівника відділу, заохочуючи ініціативу, бажання та вміння вчитися.
Я дуже пишаюся успіхами ABP, ми можемо без сорому презентувати своє портфоліо, в якому безліч успішних проектів (від невеликих розробок для внутрішнього використання, до міжнародних проектів, які приносять користь і дохід як користувачам, так і самій компанії).
Але найголовніше — це атмосфера! Це команда!
Адже не тільки гарний новий офіс, смачна кава та інші плюшки (яких дуже багато) від компанії приносять задоволення від роботи.
Головний секрет успішного проекту — це команда, з якою ти його робиш. Дружня позитивна атмосфера, швидкий зворотний зв’язок, досить налагоджені процеси — це ті складові, які допомагають досягати результату та пишатися ним. Кожен член команди не просто виконує свою ділянку робіт, кожен навіть рядовий співробітник знає, що і для чого ми розробляємо, яку мету переслідуємо, дивиться у тому ж напрямку і є важливим елементом досягнення цілі. Саме це робить нас щасливими та реалізованими у професіональному плані. Разом ми сила і разом нам підкоряться будь-які вершини.

Працюю в ABP вже більше року. До цього 2 роки працював на фрілансі і можу сказати, що більш кращого місця роботи для переходу з фрілансу дуже важко буде знайти. До цього для мене робота в офісі була каторгою, а в цій компанії я відчуваю себе як удома. Дружній колектив, комфортний офіс, багато розваг та заходів для того, щоб трохи зняти напругу від робочого процесу, компанія повністю оплачує усі курси які потрібні для твого розвитку. Але найголовніше, за що я люблю ABP — для компанії ти в першу чергу Людина, а вже потім спеціаліст.

Підтримали: Olga Strelnyk

В компании больше года и за это время только положительные эмоции, которыми готов поделиться.
Настрой каждого из участников команды на суперрезультат, классный офис с удобным расположением, спортзал, барбекю, скалодром в офисе, массажи и персональная работа по развитию сотрудников. В любой ситуации компания готова помочь и поддержать.
Важно, что тебе доверяют как профессионалу и дают возможность проявить себя в создании суперкрутого и интересного продукта.

Выездные кэмпы по формату work and travel по развитию в Египет и Испанию и персональная работа тренеров.

Когда вокруг тебя фанаты своего дела, ты чувствуешь себя, как в космическом корабле и возникает только одно желание: двигаться быстрее!

Работаю в компании не так давно, но за это время получил только положительные эмоции!

Отличный коллектив, приятный рабочий климат и уютный офис.

Компания хоть уже достаточно большая, но все равно еще чувствуется, как я её называю — «Атмосфера стартапа».

Мне лично очень откликается философия компании — Командный бизнес. Где каждый участник способен влиять на развитие проекта и рассчитывать на справедливое вознаграждение своего труда.

Отдельное спасибо компании за такие плюшки как: настольный теннис, хороший спорт зал, профессионального массажиста, а также барбекю по пятницам )

От меня — только максимально положительный отзыв!

Отвратительный сервис AvtoPro — Начните нормально работать и пните свою поддержку кирзаком! Не могу по завершенной сделке вернуть деньги! Не могу к вам дозвониться! Не могу решить свой вопрос!!!

Підтримали: Слава Вар