AboutHR

12 грудня 2022 23:03

Aliona Garbuzova, IT recruiter в AboutHR

В AboutHR працюю вже 2 роки. Розпочинала з позиції Sourcer, але в колі професіоналів та під чуйним керівництвом СЕО швидко перейшла до full-cycle recruiting.
Було дуже цікаво працювати та пізнавати нове, щодня розвиватись у цій сфері. З цим мені допомогали колеги — теплий та дружній колектив у якому відчуваєш себе ніби «вдома». Тут завжди отримаєш підтримку, корисні поради, допомогу та просто гарний настрій від спілкування!
Окрім цього робота з різними клієнтами та міжнародними компаніями для яких я мала нагоду шукати спеціалістів майже усього напрямку IT, дала мені крутий досвід! Завдяки якому я впевнено відчуваю себе як у співпраці з кандидатами так і у спілкуванні з С-левелом, керівниками, hiring manager-ами.
AboutHR це місце де ти почуваєш себе максимально комфортно, розслаблено, але водночас повним сил для плідної роботи. Це місце ідеального балансу умов праці та розвитку. Ти гнучкий у свому часі, завантаженості, відчуваєш лояльність, відкритість, чесність та людяність керівництва й колег, і ці фактори спонукають на самовіддачу та якісну роботу, є логічним результатом такого відношення компанії.
Підбиваючи підсумки хочу сказати, що це найкраще місце за весь період моєї кар’єри куди хочеться повертатись кожного дня!