Дуже вдячний за можливість приєднатися до цієї дивовижної команди! Від самого початку відчуваю лояльне відношення та підтримку з боку колег. Онбординг пройшов дуже плавно та зрозуміло, що значно полегшило мій старт. Надзвичайно радий бути частиною цієї компанії!

Команда ABM Cloud — це спільнота талановитих та дружелюбних фахівців, які завжди готові допомогти та поділитися своїми знаннями. Тут високий рівень професіоналізму та креативності, і кожен робочий день приносить нові виклики, що сприяють особистому та професійному росту. Особливо приємно, що компанія активно підтримує участь у благодійних ініціативах, таких як допомога дитячим будинкам та підтримка наших колег, які стоять на захисті нашої країни. За новорічні свята команда ABM Cloud вирішила відмовитися від традиційних святкувань та подарунків, вибравши передачу автомобіля на передову для наших захисників. Я вдячна, що можу бути частиною ABM Cloud і з радістю рекомендую цю компанію всім, хто цінує теплу атмосферу та шукає можливості для реалізації свого потенціалу.

Дякую компанії за «приємне» спілкування з ботом на djinni, котрий на будь-яке повідомлення відповідає «Дякую, Вам за відповідь....». Чекав, що можливо рекрутер Анжела вибачиться за таку ситуацію, але минув тиждень і мабуть не судьба навіть прочитати 7 повідомлень.

І що означає «Не вдалось зв’язатись в телефонному режимі», коли в мене особисто не було а ні викликів, а ні повідомлень, що хтось взагалі телефонував? Виглядає це максимально дивно. Типу, що особисто поспілкуватись з якихось причин ви не хочете, чи не можете, але зробили вигляд, нібито намагались. Краще взагалі тоді таке не писати.

«Дякую, Вам за відповідь.
Бажаю успіхів в пошуках роботі МРІЇ та професійних звершень.
Спокійного вечора.»

Проходил интервью, одна из немногих компаний на интервью котором мне понравилось, чувствовал себя комфортно. Мне понравилось интервью, атмосфера была веселая. Сказали что результаты интервью 100% скажут до выходных. Прождал, но так никто ничего не отписался, хотя говорили что напишут в независимости от того какой будет результат.

Это был один из лучших опытов в моей жизни.
В компанию я пришла на должность Customer Success Managar. Через полтора года я стала Junior Project Manager. ABM Cloud- это возможность расти и развиваться, если ты готов проявить себя.
Это была моя первая работа и для меня было удивительным, что все с удовольствием делятся своими знаниями, все всегда готовы друг другу помочь.В общем, командный дух и дружная атмосфера присутствуют всегда.
Так, как офис находится в 20-ти минутах ходьбы от метро, компания организовала шатл, который подвозит всех сотрудников от метро к офису за две минуты. В офисе есть своя библиотека, комфортная лаунж зона с пуфами и терраса с зелёной зоной.
HR Department — большие молодцы, при организации корпоративов, праздников или просто совместных суббот, HR всегда советуется с коллективом, чтобы все провели классно время.И к ним всегда можно обратиться с насущными вопросами или просто пообщаться.

Мне кажется, что лучше компании для студента нет. Во время работы у меня началась сессия, у меня была возможность сдать экзамены, а мои коллеги не отказывали прикрыть меня, если прилетала срочная задача.

В общем, у меня к этой компании остались только положительные эмоции и благодарность!

Проходив недавно інтервю, дуже сподобалося(хотя і непройшов) все:атмосфера,питання,відповіді.Як на мене найкращий приклад сучасної ІТ компанії(з поки що пройдених мною інтервю,яких уже було немало).

Вакансії ABM Cloud