AAA Game Art Studio

Ця компанія співпрацює з росіянами, відповідно фінансово підтримує війну!

Працюю в компанії на позиції проєктного менеджера вже майже рік. Мене взяли без практичного досвіду в геймдеві, проте процес адаптації був максимально швидким та продуктивним, не дивлячись на вимикання світла.

В колективі здорова атмосфера. Познайомився з надзвичайно крутими людьми, які вже зараз стали моїми друзями.

AAA game art співпрацює з росіянами. Дана компанія запропонувала мені роботу, в інтернеті я знайшла інформацію, що вони зареєстровані в Дубаї, але спочатку були створені в Україні. Мені це підійшло, тому що зважаючи на війну, я шукаю роботу в компанії, яка не має зв’язків з росією або росіянами. Після успішного тестового мені кажуть, що треба буле працювати для компанії Некстерс. Яка належить росіянам, і в ній працює багато росіян, але вони оформлені на Кіпрі. Тобто, AAA game art — в основному українці, які без проблем співпрацюють з росіянами під час війни, поки інші люди гинуть. Робіть свої висновки

Месяц назад прислали гугл форму для подписания нда, типа чтобы выдать тестовое( само по себе довольно странно). После того как я это сделал, благополучно забы(и)ли. Вот и думаю: это вообще компания, или просто бот для сбора личных данных?)

Раньше работала по специальности, но не в геймдеве.
Очень рада, что перешла в эту сферу)
Приятные ребята, удаленная работа и дружественный коллектив.
Круто наблюдать, как создается качественный арт на твоих глазах, а компания с каждым месяцем растет и растет.

Для меня это так же был первый опыт работы в сфере IT и game dev в частности. Тут я смог получить ценнейший опыт в своей жизни, и познакомился с интересными людьми в отличной дружественной обстановке. Тут всегда пойдут тебе на встречу в любых вопросах.
Проекты, над которыми работает команда, всегда интересные и разнообразные.

Підтримали: Ольга Нажмудінова

Это моя первая ИТ компания и пока мне всё нравится. Интересные, творческие ребята, дружественная атмосфера, клёвые арт проекты, адекватный менеджмент. Могу ходить в офис или работать из дома по настроению и желанию. Офис с террасой в центре города. Компания предоставила всю необходимую для работы технику. To be continued... )))

Підтримали: Ольга Нажмудінова