26 березня 2025 12:13
Працював як ремоут аутстаф через A-Listware на Ізраїльську компанію Kooply, тобто можна сказати я по факту працював в Kooply, але A-Listware звели мене з ними, зп отримував через A-Listware, вони вели мою бухгалтерію та відповідали за організаційні моменти. То як раз по будь-якому спілкуванню і організаційним моментам все було ідеально. Всі привітні, оперативні, ніхто нічим зайвим ніколи не парив, ніякої зверхності навіть у спілкуванні з керівниками — всі просто працюють і виконують свою роботу. В питанні підвищення зп пушили за мене, техніку необхідну надавали.
Єдиний мінус такого працевлаштування був, що як довелося розпрощатися з Kooply, то не знайшлося мені місця і в A-Listware, але то таке.
Вцілому співпрацею дуже задоволений і рекомендую!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.