4 квітня 2024 11:22
Працюю в компанії 3 роки, на одному ж і тому проєкті, віддалено, повний день. За цей час не було жодної ситуації яка б змусила мене задуматись за зміну компанії. На проєкті є свої особливості, але вони, звичайно, ж є в кожному. Взаємодія в компанії чудова, менеджмент завжди йде на зустріч, HR відділ майже кожного дня на зв’язку на випадок екстрених ситуацій.
Виплати компенсації своєчасні, виникли проблеми з банком на початку повномасштабного вторгнення, головний бухгалтер була кожного дня на зв’язку і допомогла вирішити це питання.
Цілком задоволений співпрацею!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.