A-Level Ukraine

Харків

29 грудня 2022 18:11

Danyil Nizhnyi, Product Manager в E-Tender.ua

Успішно закінчив курс «IT Project Management». Загалом враження дуже позитивні, курси повністю відіграли свою роль і дали дуже багато корисного.

Про курс:
Курс тривав три місяці і складався з трьох модулів і практичного кейсу — демо проєкту з замовником. Дуже круто, що теорію подавали в дуже доступній і цікавій формі і розповідали багато з практичного застосування, лайф сторіз. Це дало дуже повне уявлення про професію і її тонкощі вцілому.

В кінці курсу були додаткові лекції по складанню резюме та проходженню співбесіди, і можна було скинути HR-менеджерці резюме для фідбеку. Це було ДУЖЕ корисно і приємно.

Про викладачів:
Було два викладачі — Діма Куценко і Лєна Самофалова. Це сіньйор ПМи з величезним практичним досвідом і хорошою теоретичною базою. Круто, що вони доповнювали один одного різними аспектами роботи: Діма зробив крутий екскурс по технічній частині і хард скілах, а Лєна чудово пояснила тонкощі професії з боку психології і міжособистісних відносин, допомогла прокачати софт скіли. Обидва викладачі дуже круті і обізнані.

Про школу:
Окремо хочу відзначити роботу менеджерів. Вони завжди були ввічливими та доброзичливими та допомагали вирішити будь-які питання.
На жаль, сертифікат був без можливості його верифікації, але це страшно.
Однозначно рекомендую

Доброго часу дня! Дякуємо вам, що обрали саме нас і за такий детальний відгук) Окремо передамо пошану нашим викладачам. Бажаємо вам успіху на кар’єрному шляху і активного розвитку за напрямом. Раді бути з вами:)