711media

21...80 спеціалістів
Львів, Краків (Польща), Штутгарт (Німеччина)

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Працюю в компанії чуть більше ніж пів року. Дружня атмосфера, нульова бюрократія, підтримуються ініціатива постійно розвиватися. Недавно відбувся переїзд в новий бомбезний офіс. Все справді на високому рівні !

Підтримали: Volodymyr B

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.