5Pro Software

Львів

Пропрацював у компанії 5Pro Software більше ніж 8 років. Оглядаючись на проведений в ній час, на думку спадають тільки позитивні спогади і емоції.

Перш за все, хочу відмітити команду — вона супер. За свій достатньо довгий період в компанії, я познайомився з багатьма класними людьми. Всі завжди були раді допомогти і просто поговорити 🙂 Важливим є також те, що у всіх колег був високий технічний рівень, що давало змогу постійно розвиватися 🚀.

Важливим аспектом роботи є звичайно ж сама робота, яку потрібно виконувати 😄. В 5Pro ніколи не було проблем з цікавими проектами. Коли я сюди прийшов, це був свій продукт з дуже цікавим стеком технологій. Пізніше додалося багато різних проектів з дуже широкого спектру доменів. Одне що завжди об’єднувало ці проекти — це відсутність рутини і (переважно 😅) відсутність легасі коду. Менеджмент завжди був відкритий до пропозицій нових методів і підходів до розробки. Додатковим плюсом для мене було те, що часто була можливість приймати участь в різного роду R&D ініціативах 👨‍💻. Так, до свого основного стеку технологій (iOS / Objective-C / Swift) я додав MacOS, Rust, Flutter.

Ну і на завершення, в компанії присутні всі основні якості хорошого роботодавця: зарплату виплачують вчасно, є відпустка, лікарняні, є класний офіс з печивом і фруктами на кухні, you name it 😉

Дякую за всі роки проведені разом ❤️

Відпрацював трохи більше, ніж півтора роки на посаді Junior PHP Developer віддалено.

Мені дуже сподобалось:
— попрацював на кількох проєктах;
— отримав нові знання;
— дружня, весела атмосфера серед колег;
— обов’язки добре розподілені;
— окремий елітний чат бекенд-розробників компанії, де можна спитати і запропонувати :D;
— адекватні дедлайни, ви матимете час розібратися в новій для Вас технології, якщо її вимагає задача;
— керівництво йде на зустріч. При співрозмові не відчуваєш себе підлеглим. Це дуже приємно.

Зараз вирішив спробувати більшу продуктову компанію.

Тож якщо Вас влаштовує опис вакансії, на яку претендуєте, і Ви зайшли на duo лише щоб пересвідчитися в хороших відгуках про компанію, то я Вам її однозначно рекомендую.

Отже, протягом мого досвіду роботи у 5Pro, а це майже 7 років, я був і залишаюсь під враженням високою професійністю команди, відмінними робочими умовами та відношенням до працівників. 5Pro є прикладом ефективного управління та відповідального керівництва.

Один з найбільших плюсів цієї компанії — це команда талановитих людей, які створили дружню та сприятливу атмосферу, де кожен працівник чи то девелопер чи тестер, з досвідом чи без, кожен має можливість розкрити свій потенціал і розвиватися професійно.

Я вдячний за можливість впливати на важливі проєкти та брати участь у стратегічних рішеннях. Компанія надає своїм працівникам можливість бути креативними та впроваджувати нові ідеї. 5Pro — це компанія, яка завжди впроваджує нові технології та стратегії. Безсумнівно, я багато чому тут навчився та зробив значний кар’єрний ріст, працюючи у цій компанії, за що я щиро вдячний.

Загалом, працюючи у цій компанії, я відчував себе цінним членом команди і був оточений професійним та дружнім колективом. 5Pro є прикладом відмінної компанії, яка прагне досягати високих результатів у сфері розробки ІТ продуктів. Я дуже вдячний за можливість працювати у цій компанії та пишаюсь бути її колишнім співробітником.
Щиро бажаю 5Pro успіхів та процвітання!

Підтримали: Andrii BaranikNatalia Petryk

Пропрацював в компанії три роки. Це був час надзвичайних викликів: пандемія, війна... В цей нелегкий час особливо цінується підтримка та взаємоєдопомога. Дякую компанії та її команді за турботу та допомогу. Тут працюють справжні «Proфесіонали». Створені комфортні умови роботи. Можна працювати або в офісі або віддалено. Дякую за ефективний менеджмент і за правильно підібрану мотивацію. Бажаю успіхів та якнашвидшої перемоги!

Підтримали: Natalia PetrykIlya

Проходив інтервʼю близько 3 років тому на посаду ПМа. Залишились лише приємні спогади. Компанія доволі гнучка до побажань кандидата, було дуже цікаве інтервʼю. Бажаю подальшого розвитку компанії :)

Привіт!
Пропрацював на 5PRO 4 роки. Це була моя перша компанія в ІТ — чим я дуже задоволений. Починав з верстки, і протягом короткого періоду, підключили мене до проекту на Angular.js. Компанія завжди прислуховувалась до моїх побажань у виборі стеку технологій та й у всьому загалом. За весь період роботи мав змогу працювати та набиратись досвіду з різними технологіями(Angular.js, React.js, Angular 2+, Vue.js). Ніколи не було проблем в комунікаціях та розумінні один одного з працівниками.
Загалом, задоволений кожним днем прожитим з 5PRO.

Проходил собеседование в этой компании. Был приятно удивлен тем, как все организовано. Хотя не стал сотрудником, но, думаю, это был бы очень положительный опыт. Спасибо, ребят

Привіт. Хочу залишити декілька слів про компанію.
Пропрацював у компанії приблизно 3 роки. І можу впевнено сказати що це було круто. Класні люди, класні проекти, неймовірна атмосфера. Компанія не є дуже великою, але це навіть плюс, якщо ви хочете швидко набратись досвіду або ж поекспериментувати з уже наявним. Серйозні проекти, грамотний менеджмент, командний підхід — це саме ті фактори які визначають рівень компанії.
Ще окремо хочу відмітити людей які там працюють — багато професіоналів — фахівців своєї справи в яких можна багато чого навчитись. І просто щирих теплих людей.

Всім привіт!

Пропрацював тут досить тривалий час і з упевненістю можу сказати — надзвичайно комфортне місце для роботи як для фахівців з досвідом так і для початківців. Практично всі підходи та процеси які запроваджені та використовуються у компанії чудово масштабуються та адаптуються при потребі і якщо не лінуватись то прогресувати та набиратись досвіду тут можна у дуже хорошому темпі. На більшості проектів часто використовуються досить унікальні, проте досить актуальні для ринку технології, задачі зазвичай складні та цікаві, часто вимагають серйозних досліджень, звичайно не зовсім без рутини — але де ж її немає... В силу продуктової орієнтованості компанії майже завжди є можливість повпливати як на вибір технологій так і на організацію процесу в цілому — загалом все обговорюється і робота будується не заради власне процесу, а для досягнення результату.

Для початківців у компанії створено насправді класні умови для старту кар’єри та здобуття досвіду, досвідчені менеджери та технічні ліди завжди допоможуть і скерують у вірному напрямі. Практично завжди виділяється достатньо часу для дослідження і вивчення речей які будуть необхідні як для вирішення конкретної задачі так і для роботи загалом — тому дефіциту нових знань тут немає точно — скоріше навпаки.

Офіс дуже комфортний — впевнено може посперечатись по зручності з багатьма — головне що все підпорядковується здоровому глузду і завжди можна кастомізувати речі під свої потреби та побажання.
Ну і звичайно надзвичайно додає натхнення в роботі та відчуття себе як частини «здорового» колективу — це практично відсутність бюрократії — в силу відносно невеликих розмірів компанії (поки що))) всі працівники та керівництво особисто знайомі та постійно контактують між собою — тому люди завжди в курсі ситуації та наявних ресурсів для розв’язання поточних питань.

Ну і на останок хочу побажати цікавих проектів, лояльних замовників і звичайно росту як в якісному так і кількісних вимірах (але залишатись при цьому дружною сім’єю).

Проходив інтерв’ю в даній компанії. Технічне інтерв’ю пройшло досить добре.
Звертаю увагу на непрофесійність HR. По-перше, контактний номер було вказано невірно в запрошенні на інтерв’ю. А по-друге, я так і не отримав жодного фідбека, при тому що двічі писав нарахунок цього. Тому це мінус загалом для компанії, що подібного роду речі не контролюються. А час і енергія на це вже витрачені і на марно.