5Pro Software

Львів

Привіт!
Пропрацював на 5PRO 4 роки. Це була моя перша компанія в ІТ — чим я дуже задоволений. Починав з верстки, і протягом короткого періоду, підключили мене до проекту на Angular.js. Компанія завжди прислуховувалась до моїх побажань у виборі стеку технологій та й у всьому загалом. За весь період роботи мав змогу працювати та набиратись досвіду з різними технологіями(Angular.js, React.js, Angular 2+, Vue.js). Ніколи не було проблем в комунікаціях та розумінні один одного з працівниками.
Загалом, задоволений кожним днем прожитим з 5PRO.

Проходил собеседование в этой компании. Был приятно удивлен тем, как все организовано. Хотя не стал сотрудником, но, думаю, это был бы очень положительный опыт. Спасибо, ребят

Привіт. Хочу залишити декілька слів про компанію.
Пропрацював у компанії приблизно 3 роки. І можу впевнено сказати що це було круто. Класні люди, класні проекти, неймовірна атмосфера. Компанія не є дуже великою, але це навіть плюс, якщо ви хочете швидко набратись досвіду або ж поекспериментувати з уже наявним. Серйозні проекти, грамотний менеджмент, командний підхід — це саме ті фактори які визначають рівень компанії.
Ще окремо хочу відмітити людей які там працюють — багато професіоналів — фахівців своєї справи в яких можна багато чого навчитись. І просто щирих теплих людей.

Всім привіт!

Пропрацював тут досить тривалий час і з упевненістю можу сказати — надзвичайно комфортне місце для роботи як для фахівців з досвідом так і для початківців. Практично всі підходи та процеси які запроваджені та використовуються у компанії чудово масштабуються та адаптуються при потребі і якщо не лінуватись то прогресувати та набиратись досвіду тут можна у дуже хорошому темпі. На більшості проектів часто використовуються досить унікальні, проте досить актуальні для ринку технології, задачі зазвичай складні та цікаві, часто вимагають серйозних досліджень, звичайно не зовсім без рутини — але де ж її немає... В силу продуктової орієнтованості компанії майже завжди є можливість повпливати як на вибір технологій так і на організацію процесу в цілому — загалом все обговорюється і робота будується не заради власне процесу, а для досягнення результату.

Для початківців у компанії створено насправді класні умови для старту кар’єри та здобуття досвіду, досвідчені менеджери та технічні ліди завжди допоможуть і скерують у вірному напрямі. Практично завжди виділяється достатньо часу для дослідження і вивчення речей які будуть необхідні як для вирішення конкретної задачі так і для роботи загалом — тому дефіциту нових знань тут немає точно — скоріше навпаки.

Офіс дуже комфортний — впевнено може посперечатись по зручності з багатьма — головне що все підпорядковується здоровому глузду і завжди можна кастомізувати речі під свої потреби та побажання.
Ну і звичайно надзвичайно додає натхнення в роботі та відчуття себе як частини «здорового» колективу — це практично відсутність бюрократії — в силу відносно невеликих розмірів компанії (поки що))) всі працівники та керівництво особисто знайомі та постійно контактують між собою — тому люди завжди в курсі ситуації та наявних ресурсів для розв’язання поточних питань.

Ну і на останок хочу побажати цікавих проектів, лояльних замовників і звичайно росту як в якісному так і кількісних вимірах (але залишатись при цьому дружною сім’єю).

Проходив інтерв’ю в даній компанії. Технічне інтерв’ю пройшло досить добре.
Звертаю увагу на непрофесійність HR. По-перше, контактний номер було вказано невірно в запрошенні на інтерв’ю. А по-друге, я так і не отримав жодного фідбека, при тому що двічі писав нарахунок цього. Тому це мінус загалом для компанії, що подібного роду речі не контролюються. А час і енергія на це вже витрачені і на марно.

Вакансії 5Pro Software