5Pro Software

Львов

Проходил собеседование в этой компании. Был приятно удивлен тем, как все организовано. Хотя не стал сотрудником, но, думаю, это был бы очень положительный опыт. Спасибо, ребят

Поддержали: Anna Shpunt

Привіт. Хочу залишити декілька слів про компанію.
Пропрацював у компанії приблизно 3 роки. І можу впевнено сказати що це було круто. Класні люди, класні проекти, неймовірна атмосфера. Компанія не є дуже великою, але це навіть плюс, якщо ви хочете швидко набратись досвіду або ж поекспериментувати з уже наявним. Серйозні проекти, грамотний менеджмент, командний підхід — це саме ті фактори які визначають рівень компанії.
Ще окремо хочу відмітити людей які там працюють — багато професіоналів — фахівців своєї справи в яких можна багато чого навчитись. І просто щирих теплих людей.

Поддержали: Ilya KomarinskyAnna ShpuntOleksii M

Всім привіт!

Пропрацював тут досить тривалий час і з упевненістю можу сказати — надзвичайно комфортне місце для роботи як для фахівців з досвідом так і для початківців. Практично всі підходи та процеси які запроваджені та використовуються у компанії чудово масштабуються та адаптуються при потребі і якщо не лінуватись то прогресувати та набиратись досвіду тут можна у дуже хорошому темпі. На більшості проектів часто використовуються досить унікальні, проте досить актуальні для ринку технології, задачі зазвичай складні та цікаві, часто вимагають серйозних досліджень, звичайно не зовсім без рутини — але де ж її немає... В силу продуктової орієнтованості компанії майже завжди є можливість повпливати як на вибір технологій так і на організацію процесу в цілому — загалом все обговорюється і робота будується не заради власне процесу, а для досягнення результату.

Для початківців у компанії створено насправді класні умови для старту кар’єри та здобуття досвіду, досвідчені менеджери та технічні ліди завжди допоможуть і скерують у вірному напрямі. Практично завжди виділяється достатньо часу для дослідження і вивчення речей які будуть необхідні як для вирішення конкретної задачі так і для роботи загалом — тому дефіциту нових знань тут немає точно — скоріше навпаки.

Офіс дуже комфортний — впевнено може посперечатись по зручності з багатьма — головне що все підпорядковується здоровому глузду і завжди можна кастомізувати речі під свої потреби та побажання.
Ну і звичайно надзвичайно додає натхнення в роботі та відчуття себе як частини «здорового» колективу — це практично відсутність бюрократії — в силу відносно невеликих розмірів компанії (поки що))) всі працівники та керівництво особисто знайомі та постійно контактують між собою — тому люди завжди в курсі ситуації та наявних ресурсів для розв’язання поточних питань.

Ну і на останок хочу побажати цікавих проектів, лояльних замовників і звичайно росту як в якісному так і кількісних вимірах (але залишатись при цьому дружною сім’єю).

Поддержали: Ilya KomarinskyAnna ShpuntHalyna Vka

Проходив інтерв’ю в даній компанії. Технічне інтерв’ю пройшло досить добре.
Звертаю увагу на непрофесійність HR. По-перше, контактний номер було вказано невірно в запрошенні на інтерв’ю. А по-друге, я так і не отримав жодного фідбека, при тому що двічі писав нарахунок цього. Тому це мінус загалом для компанії, що подібного роду речі не контролюються. А час і енергія на це вже витрачені і на марно.

Поддержали: Eugene RomanOleg Kotok