Працюю в компанії вже 4 місяці. Можу залишити тільки позитивні відгуки: супер круте ставлення до своїх співробітників, виплата зп вчасно, включене медичне страхування. Спілкувався з HR Валерією, дуже крутий професіонал свого діла, всі питання вирішували швидко і вчасно.

Підтримали: Valeriia Biriukova

Дуже дякуємо тобі за щирий відгук!☺️

Работаю в компании около года. Небольшая компания со всеми соответствующими плюсами:
— найм прошел быстро по всем 3м этапам собеседований
— набор плюшек, курсы, страховка, печеньки (наверно, я фулл ремоут :)) и т.д.
— прямой контакт со всеми членами компании
— гибкость компании при личных просьбах
— отсутствие бюрократии
— своевременная оплата

Підтримали: Valeriia Biriukova

Вадім, дякуємо дуже за твій відгук!😇

Працюю в компанії рік. Маленька компанія, з домашньою атмосферою(не плутати з «компанія==сім’я»), багато бенефітів: англійська, придбання курсів, страхування. Дуже адекватні люди, і йдуть на контакт. Все влаштовує.

Щиро тобі вдячні за твій відгук, Саша ☺️

З радістю поділюсь своїми враженнями про компанію, в якій я маю честь працювати. Це неймовірно приємне місце для роботи, де панує дружня та позитивна атмосфера. Якщо коротко, то керівництво зробить все для того, щоб вам було комфортно та цікаво працювати, як результат рости ви будете дуже швидко!

У компанії я відчуваю підтримку та визнання своєї роботи. Колеги завжди відкриті до спілкування та готові підтримати у будь-яких питаннях, а керівництво надає можливості для розвитку професійних та особистісних навичок.

Василь, дуже вдячні тобі за такий щирий відгук ☺️🙌

Компанія «5BLUE Software» (а це компанія з офісом у Києві) відверто порушує українське законодавство, не додаючи українську локалізацію на своєму сайті (5bsoftware.com)
Така позиція на 11 місяць повномасштабної війни викликає обурення і виглядає просто огидно.

Нещодавно проходив співбесіду в 5-Blue Software. Враження залишилось тільки позитивне. Великим плюсом є те, що на першому етапі є можливість поспілкуватися одразу з генеральним менеджером і COO. Після розмови було одразу зрозуміло, що від мене вимагають і в чому особливості роботи. Без зайвих співбесід, що дуже економить час :)
Особливо хочу подякувати рекрутеру Валерії, постійно тримала зі мною зв’язок та надавала відповіді на всі питання.
На жаль, у зв’язку з війною я був змушений змінити свої плани, але від компанії залишилось лише позитивне враження. Сподіваюсь на можливу співпрацю в майбутньому.

Підтримали: Valeriia Biriukova

Владислав, щиро вдячні тобі за відгук. Отримувати такий фідбек у такий час особливо цінно.
Ми будемо тільки раді попрацювати разом в майбутньому! :)

Вакансії 5BLUE Software