1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Нещодавно проходив співбесіду в 5-Blue Software. Враження залишилось тільки позитивне. Великим плюсом є те, що на першому етапі є можливість поспілкуватися одразу з генеральним менеджером і COO. Після розмови було одразу зрозуміло, що від мене вимагають і в чому особливості роботи. Без зайвих співбесід, що дуже економить час :)
Особливо хочу подякувати рекрутеру Валерії, постійно тримала зі мною зв’язок та надавала відповіді на всі питання.
На жаль, у зв’язку з війною я був змушений змінити свої плани, але від компанії залишилось лише позитивне враження. Сподіваюсь на можливу співпрацю в майбутньому.

Владислав, щиро вдячні тобі за відгук. Отримувати такий фідбек у такий час особливо цінно.
Ми будемо тільки раді попрацювати разом в майбутньому! :)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії 5BLUE Software