1 відгук

Нещодавно проходив співбесіду в 5-Blue Software. Враження залишилось тільки позитивне. Великим плюсом є те, що на першому етапі є можливість поспілкуватися одразу з генеральним менеджером і COO. Після розмови було одразу зрозуміло, що від мене вимагають і в чому особливості роботи. Без зайвих співбесід, що дуже економить час :)
Особливо хочу подякувати рекрутеру Валерії, постійно тримала зі мною зв’язок та надавала відповіді на всі питання.
На жаль, у зв’язку з війною я був змушений змінити свої плани, але від компанії залишилось лише позитивне враження. Сподіваюсь на можливу співпрацю в майбутньому.

Владислав, щиро вдячні тобі за відгук. Отримувати такий фідбек у такий час особливо цінно.
Ми будемо тільки раді попрацювати разом в майбутньому! :)

Вакансії 5BLUE Software